Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.07.2008, 11:07   #1
kjasmin
Početnik forumacije!
 
kjasmin's Avatar
 
Registrovan/a dana: 31.01.2008
Mjesto: Sarajevo
Postovi: 4
Downloads: 376
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Klabvijature
Interesi: Muzika
kjasmin befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Boje za yamahu PSR-8000

Molim vas ako moze iko da mi pomogne u vezi boja.Imam yamahu PSR8000,snimim ritmove,primjer sa interneta na floppy, ocita i mogu da prebacim ritmove,ali boje isto pravljene za PSR,ocita u meniu coopy disk.ali gdje treba da ocita u looad fro m disk ne moze,jer ako mi tu ne ocita ja ne mogu da prebacim boju na data,odnoso customvoice.Molim vas ako iko zna da mi objasni kako se to radi.Mnogo pozdrava svima od Jasmina.

Promijenjeno od kjasmin (01.07.2008 u 11:12 sati) Razlog: neispravan text
kjasmin je offline   Reply With Quote
Star 01.07.2008, 15:25   #2
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od kjasmin Pokaži Post
Molim vas ako moze iko da mi pomogne u vezi boja.Imam yamahu PSR8000,snimim ritmove,primjer sa interneta na floppy, ocita i mogu da prebacim ritmove,ali boje isto pravljene za PSR,ocita u meniu coopy disk.ali gdje treba da ocita u looad fro m disk ne moze,jer ako mi tu ne ocita ja ne mogu da prebacim boju na data,odnoso customvoice.Molim vas ako iko zna da mi objasni kako se to radi.Mnogo pozdrava svima od Jasmina.
Ako imas ugradjen Hard Disk na klavijaturi,najbolje je da prvo prekopiras tu boju na HD(hard je podeljen na cetiri particije,napravi jedan Folder i prekopiraj boju u koju god zelis particiju).
Kad si to uradio,idi na Disk/Scsi - Load from disk - Tamo gde pise Device izaberes particiju gde si prekopirao boju,tamo gde pise Contents trebalo bi da vidis Folder koji si napravio i pritisnes dugme ispod ekrana gde pise IN - sad bi' trebalo da vidis boju koju si ubacio,oznacis tu boju,pritisnes dugme Next i izaberes da ti ubaci kao Individual - tamo gde pise Destination izaberes mesto u Custom Voice gde da ti bude ova boja - ponovo ides na Next,on ce da pita "Do you want to load the data?" ti potvrdis OK i sacekas da ti ucita boju.

Ako nemas HD,tj. nemas mesta na klavijaturi za boju onda nejdes na Copy,vec
odmah na Load from Disk - na Device izaberes FD(Floppi Disk) i dalje je isto kao i sa HD-om.
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Star 02.07.2008, 11:45   #3
marco
Odomaćeni član
 
marco's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.02.2004
Mjesto: Beograd / Србија
Godina: 38
Postovi: 668
Downloads: 1721
Uploads: 10
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 14 Postova
Instrumenti: Yamaha psr 9000
Interesi: muzika i zenske
marco befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
marco pošalji poruku preko ICQ messengera marco pošalji poruku preko MSN messengera marco pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Najbolje resenje je uputstvo. Evo ga link, lepo skines odatle pa nadjes to. Jer izgleda da nije isti princip na psr 8000 i 9000.

http://www.usersmanualguide.com/yama...ound)/psr-8000
marco je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
boje, psr8000, yamahu


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:40


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije