Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.09.2012, 14:47   #861
DaCappo
Početnik forumacije!
 
DaCappo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2005
Mjesto: Zepce
Postovi: 40
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: KORG i web design
DaCappo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
Primecen jedan bug koji su bili ispravili sa prvim updateom a sada sa novim ga opet vratili Npr u toku svirke sledecu pesmu hocu da radim iz favorite banke i izaberem Favorite Bank i podesim Favorite5 page3 da bih to posle prebacio jednostavno kada pozovem Favorite banku on me baca gde sam namestio i izadjem na exit!Ako nekim slucajem stisnem bilo sta iz Style Select-a znaci ne moram da menjam ritam nego samo da pritisnem dugmic i kad se vratim ponovo na Favorite banku on me vraca FAVORITE1 i Page 1 . . . Jbg usporava rad kad svira uzivo jer moram posle da stisnem jos dva tri puta displej dok prebacim ritam . . .
E jbg! Ja taman krenuo da vrsim update ... a sad si me malo razocarao ...
__________________
Sent from Commodore 64
_______________________________
Ne daju mi da se potpisem - Jazuk

Promijenjeno od DaCappo (12.09.2012 u 14:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
DaCappo je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 15:50   #862
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja otkad sam kupio pa3 nisam nista dirao niti mi se pojavio neki bag da čuknem u drvo
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 15:52   #863
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Miki ne moze kod tebe da nema bagova a kod nas da ima?To je siti OS svima samo sto neko izvlaci sve iz klaviajture a neko i neko poznaje sve tajne i uvek otkriva nesto novo a neko ne nego ostaje na isto
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 16:44   #864
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Marco7 Pokaži Post
Primecen jedan bug koji su bili ispravili sa prvim updateom a sada sa novim ga opet vratili Npr u toku svirke sledecu pesmu hocu da radim iz favorite banke i izaberem Favorite Bank i podesim Favorite5 page3 da bih to posle prebacio jednostavno kada pozovem Favorite banku on me baca gde sam namestio i izadjem na exit!Ako nekim slucajem stisnem bilo sta iz Style Select-a znaci ne moram da menjam ritam nego samo da pritisnem dugmic i kad se vratim ponovo na Favorite banku on me vraca FAVORITE1 i Page 1 . . . Jbg usporava rad kad svira uzivo jer moram posle da stisnem jos dva tri puta displej dok prebacim ritam . . .
Meni ovo dobro radi ,jedino ne radi ako ti je otvorena ta FAV strana i gledas u nju i pri tom pritisnes neki STS baca te na stranu na kojoj se nalazi ritam na kom trenutno sviras. Ako namestis zeljenu FAV banku i stranu i izadjes na EXIT ,mozes slobodno da pritiskas STS ,kad pritisnes opet FAVORITE\USER ,pamti sta si namesitio zadnje - tako radi dobro. A ako si opisao da zelis sa otvorenim FAV da menjas STS- onda vraca na trenutni,tako ne radi.
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 16:48   #865
DaCappo
Početnik forumacije!
 
DaCappo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2005
Mjesto: Zepce
Postovi: 40
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: KORG i web design
DaCappo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Uh, najdraze mi je ovo sa 7:53 su spustili na 1:53 dizanje sistema, a iskoristeno mi je 95% memorije ... Inace ako smijem primjetiti, sve radi dosta brze.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Vex Pokaži Post
Meni ovo dobro radi ,jedino ne radi ako ti je otvorena ta FAV strana i gledas u nju i pri tom pritisnes neki STS baca te na stranu na kojoj se nalazi ritam na kom trenutno sviras. Ako namestis zeljenu FAV banku i stranu i izadjes na EXIT ,mozes slobodno da pritiskas STS ,kad pritisnes opet FAVORITE\USER ,pamti sta si namesitio zadnje - tako radi dobro. A ako si opisao da zelis sa otvorenim FAV da menjas STS- onda vraca na trenutni,tako ne radi.
Mislim da je Marco7 upravu i kod mene isto radi.
Ako izaberes recimo FAV banku 7 stranicu 3, vratis se pomocu exit-a, prebacis na neki drugi STS, ponovo odes na favotite, baci te na FAV banku 1, stranica 1... Ne znam kako kod tebe Vex vraca na zanju postavku?
__________________
Sent from Commodore 64
_______________________________
Ne daju mi da se potpisem - Jazuk

Promijenjeno od DaCappo (12.09.2012 u 16:55 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
DaCappo je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 17:41   #866
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kod mene vraca na zadnju postavku,kao sto sam i opisao. Za klavijaturom sam trenutno i probao sam to vise puta ,tako mi je radio OS 1.11 ,tako sad i 1.50 . Jel ste vas dvojica odradili FACTORY RESTORE posle update sistema?
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 17:41   #867
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

E vidis ja nsiam mislio na STS nego na Style select a to je bilo koji dugmic od ritmova,znaci bilo koja banka Jer ja na primer uzmem ritam iz Style Banke Rock npr i odem da pripremim za neku od sledecih pesama recimo Favorite 7 stranica 3 u toj favorite banci i ako u medjuvremenu pritisnem bilo koju drugu banku ritmova bez obzira da li menjam ili ne kad ponovo pritisnem Favorite dugmic on me vraca n Favorite1-Strana1 . . . Nadas se da ste me razumeli!To je isto bilo i na prvom Os 1.00 sako sto je bilo ako pritisnes bilo sta ona ti daje prvu stranu jbg i posle su ispravili ali vidis sada ima se u ovoj verziji potkrala greska Evo probaj ovo pa ces da vidis o cemu se radi
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (12.09.2012 u 17:45 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 20:12   #868
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sad razumem, probacu, nisam za klavijaturom... Ako je tako sreca sto ne koristim mnogo fabricka mesta, 3 banke za sada...

Sent from S3
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 20:15   #869
DaCappo
Početnik forumacije!
 
DaCappo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2005
Mjesto: Zepce
Postovi: 40
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: KORG i web design
DaCappo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam sve uradio, naravno i factory restore, ali isto se ponasa kao sto je bilo u OS 1.0. Mislim da su to zaboravili i da cemo brzo cekat OS 1.51 :-(
__________________
Sent from Commodore 64
_______________________________
Ne daju mi da se potpisem - Jazuk
DaCappo je offline   Reply With Quote
Star 12.09.2012, 22:25   #870
fica71
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.06.2011
Postovi: 20
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
fica71 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav!
Meni se dogadjaju pomalo cudne stvari sa novim o.s,dok sa starim nisam imao vecih problema sem sto po nekad zaledi na nekoliko sekundi ali i je bilo retko,sada sa novim mi je par puta zaledio za par sati kako radim i jednom mi je poceo sam da prebacuje boje kako otvorim bilo koju performans banku on izabere neku boju i pozove je ,kada sam ugasio kl.vratilo se u normalu,moracu da ga testiram duze vreme da vidim dali ce da pravi jos neke greske ,ako bude pravio bice problem.Ne znam dali je neko imao ovakav problem sa novim o.s?
fica71 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije