Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 07.07.2013, 23:33   #371
mzor
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.12.2008
Postovi: 5
Downloads: 13
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mzor befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Inace na klavijature sam presao bas zbog zabavnjaka i stranaca da bih mogao da pokrijem i taj deo muzike jer ne slusam samo narodnjake i pretpostavljam da ce taj deo bk5 ladno da pokrije ali kad dodje do svadbe i narodnjaka to me interesuje....pa skupice se valjda pare za nekog solo rolanda nece doveka nestasica misa mu....

Promijenjeno od mzor (07.07.2013 u 23:36 sati)
mzor je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:34   #372
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

ja bi pre svirao na em2000 nego na pa50..... bar što se pratnje tiče. Ovaj novi roland može biti samo bolji.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:37   #373
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mozes preko mene da dobijes BK5 na rate.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:40   #374
mzor
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.12.2008
Postovi: 5
Downloads: 13
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mzor befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nesobend nemoj da se ljutis ja ne pravim sprdnju sa postovima..malo sale na ovu muku nije na odmet mislim da nista nije neumesno i neozbiljuno...ako se tebi licno ne svidja ovo sto pisem nije problem odjavicu se ja sa foruma ako smetam...nisam ja balavac da me odmah prozivas lepo pitam ljude koji koriste bk5 sta moze i koliko moze u odnosu na klavijature koje ja imam i da li se isplati menjati se....

Izvini za sale necu vise nista ni da pitam moze lock
Dodato:
Muka je brate da ti izgori 7000 opreme i da kreces zivot ispocetka a da nemas ni laminat a kamoli dusek da na njemu spavas i te dve klavijature sam sa mukom nabavio

Promijenjeno od mzor (07.07.2013 u 23:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mzor je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:43   #375
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Eto ja napisem ozbiljno da mozes da dobijes na rate BK 5 a ti se ljutis.Ne mogu da verujem.Samo iz tvojih postova sam ukapirao da ti nemas para a zelis da kupis BK 5.Tvoj post nema veze sa temom u kojoj si ga postavio.Ne ljutim se ja vec samo reagujem na tvoj nacin pisanja.
Dodato:
E pa odkud ja znam kakva je tebe muka stisla druze,iz tvog predhodnog pisanja nisam mogao da pretpostavim ni ko si ni kakve te muke muce.Prodaj jednu od tih sprava koje imas pa se javi da ostatak dobijes na rate.Eto ,toliko mogu da pomognem.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.

Promijenjeno od nesaband (07.07.2013 u 23:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:48   #376
mzor
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 14.12.2008
Postovi: 5
Downloads: 13
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mzor befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ok opet sory..videh da je za roland bk5 nzm gde bi trebalo da pisem.... moze li neki kontakt telefon ...?
mzor je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:50   #377
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kolega @mzor, pre svega, tema nemoze da se zakljuca, jer ne odlucujes ti o tome, nego administracija, a i uopste nema ni 0.01% razloga da se zakljuca tema....Drugo, kolega @nesaband je ovde stari clan i ne voli nedisciplinu i salu sa nekim stvarima za koje se smatra da im nije tu mesto, sto stoji i u pravilniku....Licno mislim da nisi nijednim postom nekog prozvao i slicno....Nego, nisam uopste nadlezan da sad iznesujem svoja misljenja i delim neciju pravdu....Po meni, ostavi TR-a, i skupljaj novac za Pa50, jer sad i za manje od 350e da prodas Pa50 je veoma tesko, jer drzi cenu, a veoma sporo se prodaje, jer za koji euro gore sad imas Pa80 kome je cena pala zbog izlazka Pa600, a Pa80 i Pa50 nisu nikako isto, tako da vidi ako mozes da ustekas pare pa da Pa50 spustis malo ispod cene ili trazis zamenu uz doplatu, mada da sam na tvom mestu, uzeo bih pre GW-8 nego BK-5....Slazem se da je noviji BK-5 i sve to, ali ipak 256Mb Sampling-a, kojih je duplo vise u odnosu na BK-5 (128Mb) isto dolazi u obzir....Razmisli i o toj kombinaciji....On ti je mnogo povoljniji cenom, a i sto rece jedan kolega ovde, smatram da BK-5 ne vredi tih ~300e vise u odnosu na GW-8....Moje misljenje....Uostalom, evo i kolega @nesaband ti je ponudio BK-5 na rate, sto je veoma retko, medjutim ako nemas sada pare, a cekas da od prodaje Pa50 dobijes vecinu novca, onda ce to teze ici, jer se ne prodaje Pa50 bas lako....Mnogi su ga prostudirali i znaju zbog cega ga ne trebaju uzimati ili se proracunaju da za Pa80 daju samo koji euro gore, a imaju mnogo mnogo kompletniju klavijaturu od Pa50....Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]

Promijenjeno od AcaG600 (07.07.2013 u 23:52 sati)
AcaG600 je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:52   #378
mladenkom
Ovaj baš voli da kuca
 
mladenkom's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Chicago,Il
Godina: 38
Postovi: 308
Downloads: 979
Uploads: 5
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 38 puta u 36 Postova
Instrumenti: Edirol pcr500,VST instrumenti...
mladenkom befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mladenkom pošalji poruku preko Yahoo! messengera mladenkom pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne izigravam nicijeg advokata niti ulecem u bilo kakvu vatru.Pitanje ili dilema isto mu dodje jer covek ne zna sta da radi.
Opet kazem,po mom misljenju bilo bi ti bolje da kupis gw8 za 450 eura od kolege Boban010 nego da dajes 750 eura,makar i na rate za bk5.
__________________
Welcome to the internet.
Where men are men,women are men and little girls are FBI agents.
mladenkom je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2013, 23:55   #379
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne kvarite temu vise molim vas,postoji nacin da se se otvori nova tema pa predlazite sta god hocete.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 08.07.2013, 08:28   #380
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Gospodao,nesbend je dr Nesa,ali mislim da je doslo vreme da bude inspektor Nesa jer je strucnjak za "rane letace",on je strastveni lovac i samo lovi skupljace postova,to mu je omiljena disciplina!
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije