Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.07.2008, 02:42   #31
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ovo je tekst koji sam ostavio kao komentar na video, a prekopiracu ga i ovde.
Citat:
Uglavnom nikad ne komentarishem na snimke na youtube, ali ovaj put nisam mogao da odolim.
Za Mirzu svaka pohvala!
Pozdnajem dosta ljudi koji boluju od cerebralne paralize, poshto jedan od mojih najboljih prijatelja boluje od iste, i vecina su klonuli duhom zbog svoje bolesti.
To kod Mirze zasigurno nije sluchaj.
Vidi se da voli muziku, a ima i smisla za nju.
Samo neka nastavi, i ko zna...
Mozda postane novi Christy Brown!
Svaka chast!
Greshkom sam ga ostavio vishe puta, ne znam kako, ali mozda je i bolje.
Da se naglasi.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 04.07.2008, 02:54   #32
MilaN B.N.S
Vredan član društva
 
MilaN B.N.S's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.01.2008
Mjesto: Pancevo-Beograd!
Godina: 33
Postovi: 222
Downloads: 558
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: 'Armonika,virkla i klavijature (KorG Pa800)
Interesi: Skupljam salvete! :)
MilaN B.N.S befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MilaN B.N.S pošalji poruku preko MSN messengera
Ausrufezeichen

Ne znam Vaxter,al'..
Kazem ti jbt.
Najezio sam se covece..
Iskreno,-mislim da treba samo imati vere i nade..
Ja verujem !!!
Hajro,-borac si !!!
__________________
"Ne cini drugome sto ne zelis sebi"...
MilaN B.N.S je offline   Reply With Quote
Star 04.07.2008, 12:33   #33
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

momci zahvaljujem vam se na podrsci,a moj Mirza je presretan jer ste mu podigli moral.
hajro je offline   Reply With Quote
Star 04.07.2008, 12:57   #34
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo ovako...Nikola Skoric, poznatiji kao Skorleone...Rodjen 02.01.1994. godine...Krenuo sam u osnovnu muzicku skolu "Stevan Hristic" ovde u Backoj Palanci, i uspesno je ove godine zavrsio...Isao sam na 2 takmicenja - Dani Harmonike 2003. godine i na 49. festivalu muzickih i baletskih skola Srbije u Zajecaru 2006. 4 godine sam bio koncert majstor u orkestru harmonika nase muzicke skole, pa zato cu i ici ove godine jer...orkestar se pomalo raspada...odlaze stariji dolaze novi ucenici i tako...Zavrsio sam takodje i 7. razred osnovne skole "Desanka Maksimovic"...Trenutno sam potencijalni "Vukovac" ali mi je ostao jos jedan razred...Necu da ga uprskam ! Danas se bavim 'ajde de da kazem programiranjem (nije profesionalno programiranje, ali...), bavim se izradom semplova, ritmova...Od opreme imam Korga Pa800, miksetu Bell MDA402, 2x 4-Acoustic PRO12N, 2x 4-Acoustic PRO15N, harmoniku Ballone Burini Professional...toliko od mene
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 04.07.2008, 13:46   #35
Igorčina
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2008
Mjesto: Nekad Priština, sada Aranđelovac
Godina: 47
Postovi: 148
Downloads: 1051
Uploads: 12
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: Guerrini superior 2, Korg Pa2xpro
Interesi: Pecanje
Igorčina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Igorčina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Eto da i ja par reči kažem o sebi:
- Rođen davne 1977. u Prištini, 5.marta, od oca Radivoja i majke Slavice, u to vreme bio sam treći član dvočlane porodice Nedeljković,he,he... kum mi nadenu ima Igor i prekrsti me 1.maja iste godine u crkvi Sv.Nikola u Prištini.
Deda i baba očevi bili su prosvetni radnici, s'obzirom da su stalno putovali, vraćajući se sa exkurzije iz Rijeke, deda mi donese malu zelenu rusku harmoničicu (mislim da je imala 16 basova), tada sam imao 4 godine...
- U muzičku školu živ nisam hteo...roditelji su plaćali profesora da dolazi kući.
- Kasnije, '90-ih kada sam prošao ceo program niže muzičke škole, poslali su me u Beograd kod Ljubiše Pavkovića (šefa Velikog narodnog orkestra RTB-a u to vreme).
- 6 godina sam išao na časove u Beograd...
- U međuvremenu 1992 (sa 15 godina) počeo da tezgarim, tada sam svirao akustičnu varijantu tipa Skadarlija...
- Par godina kasnije napravio ''CASANOVA band'' . Imali smo G-800, Guerrini superior 2, EV ozvučenje, bilo nas je 4 u bendu, klav, harm, pevač-pevačica... (zbog nje sam umro, hteli su da me isteraju iz kuće, a ja mlad ...tada sam mislio da se jede sve što leti...)
- A,da ... 1989, '94 i '96 bio sam Prva harmonika Kosova i Metohije, u međuvremenu dva puta drugi, pa onda '93 i '94 drugi u Srbiji (Šumadijski sabor)...itd,itd.
- E onda '97 padne prvi roland ( E-96) 2.650 DEM u to vreme (jedva sam iskukao kod matorih da mi kupe, pošto sam 5 harmonika promenio do ove poslednje)...
- 1999 god. me zatekne rat na Kosovu i pređem u Aranđelovac da živim pošto su mi baba i deda iz Prištine u Aranđelovac prešli još davne 1984.god.
Tada sam se osećao kao da sam pao s' Marsa, jbg...
Vrlo brzo sam uspostavio vezu sa lokalnim muzičarima i počeo da sviram u jednom već usviranom bendu Balkan Exspress 2 iz Aranđelovca...
- 2000 god. sam kupio G-1000 ( matorci mi pomogli, naravno) i vrlo brzo posle toga oformim novu malu tročlanu ekipu (gitarista , ja i pevač- svi iz prethodnog benda) sa kojom radim već 8 godina, sada smo se pojačali za još 2 člana i to je to.
-Sigurno svi svirate pesmu od Louisa : ''Sve se osim tuge deli'' (A deli' smo sve na pola), muziku i aranžman sam ja radio a na CD-u potpisali drugi, ne ljutim se, sve je to showbussines...i tako dalje i tako bliže...
- Sada radim u jednoj firmi u Aranđelovcu , kao menadžer prodaje a muzika mi je sve...(i moja žena naravno, ako me čuje gotov sam).

muzika = kokain


Između dva zla uvek biram manje , a to je MUZIKA !!! I zapamtite svi mlađi članovi ovog našeg foruma, kada ste smoreni, tužni, ostavljeni, razočarani...svirajte i pevajte...pravac kafana...ne očajavajte...uvek će biti bolje, jer tako mora...
Porastao sam u kafani, duvan i drogu probao nisam...jedino što me diže iz mrtvih je ta muzika i žene, e bez njih se ne može!!!
Sve sam ih sretao na svirkama...ili posle svirke...
Žene vole popularne tipove, poznate u tim muzičkim vodama...ima ovde i starijih od mene koji mogu sve da nas posavetuju ...

Eto , malo sam preterao sa textom, sad će moderatori da mi dodele titulu : OVAJ BAŠ VOLI DA KUCA... he,he...

Pozdrav za sve dobre ljude sa foruma, a oni će se već naći i prepoznati.

Promijenjeno od Igorčina (04.07.2008 u 13:48 sati)
Igorčina je offline   Reply With Quote
Star 04.07.2008, 15:39   #36
Pilence81
DJ i Maskota!
 
Pilence81's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2008
Mjesto: Bucic/Prokuplje
Godina: 42
Postovi: 26
Downloads: 141
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Mikrofon :)
Interesi: Picim redom i belezim kredom!
Pilence81 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Pilence81 pošalji poruku preko MSN messengera Pilence81 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hajde i ja da se zapljujem u ovoj temi
Ja sam Dusica Stevanovic,rodjena 23.06.1981 u Ljubljani.Trenutno zivim u Nisu,solo,i malo kod mojih u selu,kako kad...Muzikom se bavim od 14god,posto mi je to nasledstvo u familiji ali glas sam nasledila od tate koji se bavio muzikom 30god.Od skola imam zavrsenu jedva osnovnu,jer sam zbog ljubavi prema muzici odustala od daljeg skolovanja (i priznajem da se kajem zbog toga).Mogu da kazem da imam Zivotnu skolu jer je nas posao takav.
Ne bih da se puno hvalim ali i ovo je dovoljno...Ako mi nesto jos padne na pamet dodacu.
Pozdravce za sve
__________________
Pilence81 je offline   Reply With Quote
Star 05.07.2008, 21:52   #37
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zoran Jevtic,rodjen 02.10.1968.Poceo sam da sviram harmoniku sa pet godina posto mi je otac bio(sta drugo)harmonikas.Nisam isao u muzicku skolu ali sam privatno isao u skolu Krnjevac,7.godina i godinu dana kod Mice Ivanovica(ko prati Sokobanjski festival,zna o kome se radi).Prve svadbe sam radio sa 9.godina(imam slike),svirao sam samo kola(sa ocem,naravno).Od druge godine srednje skole vec me zovu na tezge i to traje do danas.Od 1990-2000,radim sa nekoliko bendova,po Srbiji,Bosni,Kosovu,Austriji i Nemackoj a od 1996-2000 u nigt clubu "Pirana"u Bg.Od 2000,radim samo tezge,jer sam se ozenio,dobio dve cerkice.Godisnje odradim 80-ak,svadbi i 60-ak,drugih tezgica.Sa aranzerom radim od 2000,mada sam i pre toga svirao klavijature ali u bendu.Zena mi je pevacica,Zove se Jasminka i peva u grupi Djerdan.Vazi za jednu od najboljih pevacica u Bgd.Toliko,u kratkim crtama o meni.
jeftabgd je offline   Reply With Quote
Star 06.07.2008, 00:37   #38
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Moram nešto da dodam...Mirza Berbić i Hajro Berbić su moji dugogodišnji prijatelji i komšije....S njima sam praktično odrasto,u to vrjeme Hajro je bio NAJSAVREŠNIJI bubnjar u Sloveniji a i šire...Dakle niko se s njim nije mogo usporediti u to vrijeme,a izdo je i 2 ploče SAMO ZA NJU i ŠANA MAJKA (izvini hajro ako sam promašio nazive)...Inače mogu vam reći da su oni jedna jako fina,muzikalna i otvorena familija,a najveću inspiraciju u to vrijeme za harmoniku mi je davo Hajrin rahmetli otac NAJKO BERBIĆ,kojeg sam jako volio i poštovo...Sad imamo turneju u Bosni skupa sa Mirzom o Odžaku i mislim da ćemo napraviti pravi LOM,jer Mirza je stvarno lijep i talentovan momak koji se trudi uspjeti u svijetu muzike...U njemu su oni pravi muzički geni...Svaka čast i od srca sve najbolje! (PS:Hajro reci Mirzi da mu pripremam jedno iznenađenje.ti znaš koje)...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 06.07.2008, 00:57   #39
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

uhh hvala ti Alix jarane mada si me mozda previse nafalio a sto se mirze tice bit ce odusevljen kad mu kazem da imas iznenadjenje za njega,trenutno je na moru i pitao je da li se cujem sa tobom.a ja cu otkriti tu vasu tajnu naime moj mirza pise odlicne textove i zamolio je Alixa da mu napravi aranzman za jednu od njegovih pjesama pa cemo vidjeti sta ce biti od njih dvojice.obzirom da su obadvojica talentovani pokusat cu proslijediti na YU-MIDI.COM to njihovo djelo.
lijep pozdrav.
hajro je offline   Reply With Quote
Star 07.07.2008, 00:11   #40
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

evo danas sam bio u Kopru kod svoga sina Mirze malo smo se kupali i razgovarali o YU-MIDI komentarima vezani za nas koncert na youtube pa me je Mirza zamolio da u njegovo ime puno pozdravim sve kolege sa YU-MIDI ali posebno VAXTERA koji je upravo njegova generacija pa ALIXA(uznemirio se kad je cuo da mu ALIX priprema njegovu pjesmu) i MILANA BSN.
trenutno ima svoj komp u toj instituciji gdje zivi ali nema interneta pa nemoze vas kontaktirati a zelja mu je da komunicira sa vama tako da cu mu omoguciti i taj internet jer se on maksimalno osjeca kao muzicar.moram napomenuti da Mirza poznaje izuzeto nonarodnjake s tim sto me je zamolio na jednoj svadbi da otpjeva TOSETA i IGRU BEZ GRANICA pa sm mu rekao da ce mi malo porametiti kontekst programa jer to je svadba i treba raditi za narudzbine ali bio je uporan i urodilo je plodom od TOSETA se prosetao do NOVKOVICA saTAMAROM pa preuzeo BEBEKA-OPROSTI MI STO SAM NOCAS i evo dolazi mu SUADA na moju incijativu zavrsava sa ZENICA BLUZ a tek onda sranje po meni jer ga traze da jos pjeva ali ja moram da ga prekinem jer narudzbe su bile ogromne tako da sam mu ponovo uskratio da on radi ono sto z

eli.hebiga sef se mora postovati ma kakv bio,kaze stara narodna vezi konja gdje ti gazda kaze
hajro je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
ima, koga, malo, ovde, sve, upoznamo


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije