Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 07.05.2012, 19:50   #361
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ova tema nije tu da ze žali ko ne može da skida, već da se prijave konkretni problemi!
Za download znate i sami koje su mogućnosti, tako da ne vidim razlog za kukanje.
Što se organizacije kategorija tiče to je malo teže odraditi, jer niko nema vremena da to sve sortira posle.
Što se pretrage tiče, koristite google pretragu sajta koju imate na portalu, ako se ne snalazite sa ovom standardnom, koja je ista kao i na 90% foruma na internetu.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 08.05.2012, 04:42   #362
Boban
Vredan član društva
 
Boban's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.03.2011
Mjesto: Njemacka
Godina: 44
Postovi: 185
Downloads: 466
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 4
Interesi: Klavijature,Sport,Zabava
Boban befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vaxter,ma ne zalim se,a tema je"Sta vam smeta na forumu"ja sam rekao sta mi smeta i sad ispade da kukam.Forum je super to je bez daljnjeg,da nije ovog foruma ja ne bi znao ni gde je C ton na klavijaturi ja sve sto sam naucio mogu da zahvalim ovom forumu zato ne kukam nego bih zelio da ima malo vise reda na forumu bilo bi lakse i nama i administratorima.Poz svima
Boban je offline  
Star 18.06.2012, 22:22   #363
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Postovane kolege i koleginice,(cini mi se da ima njih par,sudeci po nicku),ja sam vec u nekoliko navrata pisao sta mi konkretno smeta na forumu,a evo i sada cu,bez obzira da li to nekoga iziritiralo,naljutilo,uvredilo(naravno u granicama pravilnika ce sve biti).
Ja nisam neki bog zna koliko stari clan,nisam ni nesto posebno aktivan,bolje reci jesam aktivan ali nisam sto bi rekli "konstruktivan",znaci od mene nema neke vajde,ali citajuci i slusajuci sve vise me nerviraju i smetaju neke stvari'
Naima,danas sam preslusao jedan demo (ja to smatram demonstracijski snimak i tako prevodim) i prijatno sam se iznenadio,pa sam se vratio unazad godinu-dve na jedan drugi i propratio ga do pre mesec-dva, i uporedio!!
I iznervirao se!!!
U prvom snimku se vidi da su momci odsvirali(odsvirali) i otpevali i to jako lepo i setno, a u drugo covek razbio sa introm i iseckanim midi fajlovima i rastura li ga rastura!!!!
Da se razumemo,nemam nista protiv namenskog ritma-dapace!!!,ali kako moze covek da toliko hvali i u nebesa dize nesto sto nikada (verujem) uzivo ne bi mogao odsvirati,sto je jos crnje covek-kolega skoro svaki post zavrsava sa""he-he".Meni to nesto znaci i govori,ali cudim se drugim kolegama koji su ovog "drugog" maltne diglin u zvesde sa "intoima" a ne vide da im se covek skoro u svakom obracanju(od ukupnog broja odgovora na demo su njegovi vlastiti) obraca na kraju sa he-he.
Da se razumemo opet kazem da nemam nost protiv introa,Boze moj i ja ga koristiv(jedva cekam)ako imam ali ne mogu shvatiti da ocigledan intro ljudi sebi pripisivaju kao svirku,pa jos nema pevaca,,kuku!
Zato ja apelujem na clanove koji prepoznaju to i slicno da odmah osude bez obzira sto su ljudi u to ulozili trud i rad,jer ja znam da za dobar intro treba i dobro zagrejati slolicu,ali onda treba da se i naglasi moj intro,onakkav kakvog sam ga ja uradio islicno,to je ipak neciji opet rad samo preuredjen!!
U celom tekstu na nikog licno nisam mislio iako su mi opet kazem dva "dema " posluzili kao osnova.
Poruka;neka ljudi uzivaju u toj magli,ali,ali,bar nemojmo mi da ih podrzavama u toj "magli"
Pozdrav svim forumasima!!!!
VUNIMRAV je offline  
Ćlan 2 Vam se zahvalio, VUNIMRAV, za koristan post:
namrgodjen (19.02.2014), nikadvisekorg (18.06.2012)
Star 18.06.2012, 22:55   #364
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ima toga na forumu i to je zasvaku osudu.Nemam ni ja nista protiv intra i midi fajlova ali da se to kaze ako neko peva uz matricu ili fajl.ja sam u jednoj situaciji reagovao kod admina i taj je odma popio debelu babanu tako da to predlazem i stalim kolegama da rade.Cisto da se zna da ne treba niko da nas pravi budalama ako nije ziva svirka u pitanju a da se to ne naglasi.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 18.06.2012, 22:59   #365
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Upravo tako dr Neso,drago mi je da si razumeo sta sam zeleo reci!!!
VUNIMRAV je offline  
Star 19.06.2012, 01:20   #366
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Slazem se sa vama postovane kolege, jer, pored takvih snimaka mi manje aktivni zvucimo jos neaktivnije. (he-he)
sale_band je offline  
Star 19.06.2012, 15:05   #367
ELKO
Vredan član društva
 
ELKO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.08.2009
Mjesto: Usa
Postovi: 102
Downloads: 1482
Uploads: 12
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 16 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
ELKO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ELKO pošalji poruku preko ICQ messengera ELKO pošalji poruku preko AIM messengera ELKO pošalji poruku preko Yahoo! messengera ELKO pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Forum je veoma korisna stvar i mnoge stvari se mogu naučiti iz njega.To je prilika da oni koji se manje razumiju u neke stvari mogu da saznaju to što ih zanima, a i da razmijene mišljenja.Meni je sve ok.
ELKO je offline  
Star 19.06.2012, 20:36   #368
lazic
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 06.09.2011
Mjesto: Subotica (Bajmok)
Postovi: 21
Downloads: 0
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Gem -wk2
lazic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Meni je sve dobro na ovom forumu ,moze se procitati dosta pametni stvari,ali jedini problem mi je za sada da nemam pristup za download ...
lazic je offline  
Star 19.06.2012, 21:33   #369
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sledeć ko bude kukao dobija karton.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 20.06.2012, 02:36   #370
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sto ti je sudbina. Mogu da skinem sta mi god i koliko mi god padne na pamet a nista ne skidam. Bas je ovaj forum nekom majka a nekom maceha... Ne smijem ni da se pojavim na chatu jer odmah napadne citavo jato strvinara koji bi da skidam za njih. Nije bolje ni drugim starijim clanovima.
Nego Vaxter, trebalo bi prevashodno da dijelis banane, ma sta banane, citave grane sa bananama, na necitanje postova u temama u kojima pojedinac pise odgovor. To vec prelazi u hronicnu bolest. Ama samo prije osam postova si napisao da ova tema ne sluzi za zaljenje oko downloada a Gosn. Lazic niti cita, nit ga interesuje sta ti pises. Isti slucaj je i u drugim temama i to je ono sta meni najvise smeta jer se desavaju groteskne situacije bas zbog tog necitanja.
tranzit je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:53


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije