Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 01.08.2005, 14:54   #21
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 279 puta u 212 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

To ti je malo greshka shto se tiche ubacivanja proverenih i neproverenih fajlova...
Imao sam prilike da saradjujem sa nekim ljudima koji kod nas imaju neko ime, ali su i kod njih chesto pronalazeni neispravni falovi...
Najbolje je fajl prvo proveriti sa nekim od mnogobrojnih alata, pa ga tek onda uchitati...
Shto se kupovine nove klavijature tiche...
To je apsolutno besmisleno!!!
Pa uvek moze da joj ponovo flashuje ceo rom i isprazni sv shto je dodato od kako je klavijatura kupljena...
Ostaje naravno boot sector, ali chisto sumnjam da neki fajl koji je imao samo bad SysEx funkcija moze da pishe po bootcore-u...

Da ne prichamo da gubi razliku u novcu shto ce prodati ovu i kupiti novu klavijaturu...
Ima jegna jako lepa rech za ovako neshto, ali cu se ipak potruditi da se suzdrzim...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 01.08.2005, 16:12   #22
Moriss
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Pozdrav Vaxter pre svega, iako ti nisi rekao ni cao, ja te kao prvo pozdravljam, posto se nismo ni upoznali.
A da se upoznajemo na ovaj nacin, kako si mi "skocio" odmah - i to nije lepo, jer ja mislim da treba ovde da se sprijateljimo pre svega, a ne da izbegavamo jos uvredljivije reci - sto si naveo na kraju.
I kao osnovno, posle ovih moralnih pridika, da ti kazem da si upao sa diskusijom tacno tamo gde nisi razumeo o cemu se radi!
Nemoj da mislis da te vredjam, ili bilo sto zlonamerno, ali stvarno si malo "pozurio" sa postovanjem, a ja nisam u mogucnosti da ti ovako javno objasnim zasto! To je nesreca!
Ne mogu nikoga da klevetim javno po forumima, a pogotovu ljude koje poznajem licno!
To sto si pisao ti strucno - sve drzi - ali ne ovde!
Zasto i kako - nije ni vazno, kada - opet potenciram - nisi razumeo sustinu!
Ja i dalje savetujem Vanetu da pod hitno proda tu klavijaturu i neka kupi sta hoce, njegova stvar daljeg izbora, ali cvrsto stojim iza svog stava, za njegovo dobro!
Mozda cu ti i objasniti sve nekada, ali sigurno ne ovako javno, pa ces sam da kazes tada - ko je bio u pravu!
A to za fajlove, ja sam ti jednom davno rekao - mozda ces se i setiti - ti nisi bio ni rodjen kada sam ja svirao koncerte sa "poznatim licnostima", kako si spomenuo!
I ovo nemoj da shvatis opet pogresno i zlonamerno, ti si mi sam rekao koje si godiste, a posto sam duplo od tebe stariji, potrefilo se je da sam bas tada svirao te koncerte.
Tada nije ni bilo fajlova, a kad smo vec kod njih, zar mislis da se ja ne razumem u midi, i kada ne znas uopste sa kim pricas, zasto odmah dajes savete?
Da bi Vane izbegao nepotrebne nervoze, ja sam mu savetovao kao prvo - bolje preventivu, a ne zatim da ga boli glava sta da radi, kao i sto je doziveo!
Znaci, opet - nesporazum
Ali nema veze. Ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao, samo na malo nezgodan nacin smo ti i ja stupili u kontakt - ne mojom krivicom. Medjutim, posto su za mene drugarstvo i prijateljstvo na prvom mestu, ja ti ne zameram uopste, a nadam se da neces ni ti meni
Vanetu sam vec naveo - u tim stvarima se i vide neke covekove vrline :wink:
Pozdrav tebi i nemoj da se ljutis nepotrebno
  Reply With Quote
Star 01.08.2005, 17:54   #23
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.815
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 279 puta u 212 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ma ne ljutim se!
Chinjenica je da sam danas ustao na levu nogu, ali iz svega ovoga shto sam prochitao na temi, a pratim je iako nishta nisam postovao, ne vidim zashto bi menjao klavijaturu...
Moguce je da nisam bio u pravu.
Nisam NIKAD tvrdio da jesam ukoliko se dokaze suprotno, samo, trenutno ne vidim gde je moja greshka...
Ovaj savet nije namenjen tebi lichno, i nemoj se naci uvredjen.
On se odnosio na sve koji posecuju sajt.
Ako Admin se trudim da pomognem SVIMA, a ne jednom pojedincu.
Neki ljudi mogu posvedochiti da su mi postavljali pitanja na mail ili MSN, a da su od mene dobili odgovor da postave pitanje na forumu i da ce dobiti odgovor...
Da li ti znash ishta o midi-u ili ne uopshe nije bila poenta svega shto ja govorim!
Ja sam samo izneo svoje mishljenje kao shto i ti iznosish svoje...
Nemoj mi zameriti na malo grubljim rechima, ali danas stvarno nisam raspolozen i + moram da uchim jer ce mi spit uskoro, a da ne pricham kakva mi se sve josh beda natovarila na vrat...
Ma ode sve u pm...
Valjda naleteo onaj losh period...

P.S. Cao, zdravo i sl. nikad ne koristim na forumima...
Nekako mi glupo.
Koliko samo postova apravim i da svaki put pishem cao i zdravo...
Bez veze je malo...
Isto mi tako gloopo i da se potpishem.
Pa alias mi vec ostaje sa postom, a ime ima u nalogu...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 03.08.2005, 02:48   #24
vane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Mjesto: Macedonija Bitola
Postovi: 172
Downloads: 129
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: korg pa 80
vane befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard zdr

zdravo moriss hvala ti na sovet u pravo si za to ali vec ja ta a klavijatura sam je uzeo iz prodavnice sa dokumentacije imao sam probleme sa garnciju ali sve se sredio a sta se tice za da je prodajem ja i onako klavijature povise od 5 meseca ne drzim kupujem malo radim sa nju i prodajem je do sad sam promenio 3 pa80 ovu mi je treca sad za svaki slucaj uzeo sam i pa50 novu iz prodavnice da ne me pojebi opet ne daj bok zasto idem svaku vecer na sviranje i treba mi a kao sta vidim ste pricali sa vahter stvarno ne treba da mu zamerujes zasto on stvarno je poluden ima puno tu clanove koi jos ne pocituvaju ovih pravila sta se nalaze na ovu starnicu pa nekad se gresi i ljudski je da ne se zamere a vaxter je zlato od coveka najvise se grizi za ovu stranicu ako nije on tu bilo bi naopako i on svima pomaze koliko moze koliko je u mogucnost sadmnogo da ne sirimo da se vracamo opet na istu temu kao sta vidim ti dobro poznavas pa80 ajde malo ke pricam makedonski da ne se mucim mozes da me razberes sakam da se zapoznam so tebe da znam od kaj si i koja vozdrast si jas ne sum mnogu golem imam 22 godini sviram po kafani imam grupa pa bi sakal da sorabotuvam so tebe ako sakas imas dobri ritmovi ako sakas da se razmenime jas sum super clen imam staveno nekolku seta od mene vo download proveri gi i sakam da mi kazis dali ti se dopagat i ako imas i ti dobri raboti da se menvame ako si raspolozen pozdrav do tebe i vaxter
__________________

vane__korg__vane

vane je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
korg


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije