Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 27.11.2007, 15:07   #11
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Heheheheh, trebo bi naplacivat te banane na gram
blatusan je offline  
Star 27.11.2007, 16:30   #12
No.1
Odomaćeni član
 
No.1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.04.2007
Godina: 40
Postovi: 721
Downloads: 1585
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Instrumenti: pa3x
No.1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
No.1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

welcome
No.1 je offline  
Star 27.11.2007, 18:08   #13
paragovo
Vredan član društva
 
paragovo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.07.2007
Mjesto: Holandija-Rotterdam
Postovi: 105
Downloads: 660
Uploads: 8
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: PA500 iTR
Interesi: Muzika
paragovo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
paragovo pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ma nije on novi ljudi sta vam je ,covek ima 7 postova ali snima on nas vec odavno, haha
Pzdrav
paragovo je offline  
Star 27.11.2007, 18:18   #14
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Heheh, ovaj post je malo stariji a novi clan koji sam ja po drugi puta na ovom postu pozdravio je "GROF":-D Pozdrav ljudi i welcome GROF
blatusan je offline  
Star 28.11.2007, 00:29   #15
Grof
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.11.2007
Postovi: 4
Downloads: 14
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Grof befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala na rijecima dobrodoslice.
Ja sam na ovaj sajt naisao slucajno, dopalo mi se ono sto sam vidio i odlucio da se registrujem, sto ne cinim bas cesto i rado.
Posto sam, uglavnom, u vjecitoj svadji sa slobodnim vremenom, necu biti bas cesti posjetilac, ali bice mi drago, kad god budem u prilici, da ovdje potrosim bar koji sat.
Srdacan pozdrav svima.
Grof je offline  
Star 28.11.2007, 03:24   #16
cincilator
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 05.10.2006
Mjesto: USA
Postovi: 84
Downloads: 699
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Roland G1000, Korg Le, XP30
Interesi: Elektronika
cincilator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ne znam cemu to qrcenje i nekekave prijetnje sa 'bananama'. bezveze i tipicno balkanski. to me podsjeca na vremena ex-YU kada su portiri i vozaci autobusa bili slicnog ponasanja na radnom mjestu, dajuci do znanja 'svjetini' koja po njihovoj procjeni ne moze bez 'autobusa' da stigne do cilja, koliko su oni vazan i bitan 'faktor' u njihovom zivotu. moze se bez svega.
ja ovaj forum ne posjecujem cesto, ali rado provirim, bez obzira sto teme najcesce bezvezne, a na zalost malo je ozbiljnih tema koje doticu 'prave stvari'. drago mi je i ako sam u mogucnosti nekom mladjem i neiskusnijem da pomognem na bilo kakav nacin.
i sam sam dobio pomoc jednom sa jednim korisnim programom. no, prije toga sam 'zakacio' guerinni semplove koji se prodaju na 'yumidi', koji su nestali bez traga. posle toga nisam nista pitao, ali ni kacio nesto sto vrijedi.
nedavno sam postavio novi topik sa molbom za isti program kojeg sam vec jednom dobio od ucesnika foruma. ali nema veze... lakse je izdvojiti par dolara i dobiti istu stvar postom, nego 10 pokusavati ulogovati se na stranicu koja iz ne znam kakvih razloga ne akceptira ni pass niti njegovu zamjenu. mozda je rjesenje u udaljavanju od takvih stvari.
toliko od mene i sve pozdravljam.
cincilator je offline  
Star 28.11.2007, 03:42   #17
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vidish, ne bi pisao ovakve gluposti i pravio se pametan, da si jednostavno prochitao pravilnik ili neku od tema na kojima je sve to lepo objasnjeno...
Sam kazesh da samo provirish!
Ne znash ni shta se deshava ovde, ni kako stvari funkcionishu, zato molim te ne lupaj!
Ne znam koji put cu ovo vec napisati, ali moram da ponovim zbog takvih "pametnjakovica"...
Nemoj ni dolaziti ovde, ako ti se ne dopada, ili probaj da nam pomognesh malo u poboljshanju kvaliteta foruma, umesto da lupash!
Mada, postavlja se pitanje da li bi ovo drugo mogao da izvedesh, poshto je ochigledno da POJMA NEMASH shta se ovde deshava!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Star 28.11.2007, 05:55   #18
igorcina065
Drugar foruma
 
igorcina065's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.09.2007
Mjesto: Usa
Postovi: 83
Downloads: 605
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 2 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
igorcina065 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
igorcina065 pošalji poruku preko ICQ messengera igorcina065 pošalji poruku preko AIM messengera igorcina065 pošalji poruku preko MSN messengera igorcina065 pošalji poruku preko Yahoo! messengera igorcina065 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Necu da nesto kao hvalim ovaj forum i slicno,ko je tu zna zasto je tu i koliko vrijedi sve ovo.Ja licno da nije bilo ovog site-a i ovih ovde ljudi ne bih znao da upalim klavijaturu(ne bukvalno),instaliram operativni sitem,ucitam ritam,sample,importujem boju sa TR-a u svoju novu klavijaturu,ubacim loop u ritam islicno....Mislim vjerovatno bih znao,ali sam uz pomoc ovog foruma to uradio za najkrace moguce vrijeme i moj prelazak sa Rolanda na Korga je bio totalno ''Bezbolan''.Hocu da kazem da nije fora registrovati se samo da bi pokupili tih nekih par ritmova,boja,ili cega vec,fora je ucestvovati i pomoci nekom.Ja se licno bolje osjecam kada nekome pomognem,nego kada kada skinem neki novi set,ili nesto takvo.Necu da se uvlacim moderatorima i slicno,ali su 200% u pravu kada kazu da treba da se procita pravilnik.Sam sam ga jednom prekrsio i bio opomenut i vise ne radim takve stvari.Mora ljudi da se zna neki red.Da je jedan posto od svih ovih ljudi koji sa na primjer trazili taj famozni Style Works bio samo dan ovde i citao ovu silu postova,uputa i objasnjenja znao bi sta i kako treba,koga da pita i kome da se obrati,a ne da dodje tu,kao registruje se i odmah DAJ,DAJ,DAJ...I obavezno ti ljudi se nadju da pametuju ostalima i daju komentare tipa ''kakvi ste vi muzicari'' i slicno.Po meni je ovde sve jasno kao dan,sve ima i sve moze da se pita.Ja prvi sam jos uvjek frisak na forumu i necu da pametujem,ali kao sto vec rekoh ovo je veoma korisno za sve nas i daj da pomognemo jedni drugima i pustite sve ostalo.Ako sam ja imalo pametan onda je svrha postojanja ovog site-a da pomognemo jedni drugima,a ne da se prepucavamo,nerviramo svojom pohlepom jedni druge i slicno.Malo sam se raspricao,nemojte mi zamjeriti.Pozdrav!
__________________
''This time next year we'll be millionaires''
igorcina065 je offline  
Star 29.11.2007, 16:36   #19
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ cincilator

Eto vidiš, baš zato što povremeno dolaziš ovamo i isključivo s namjerom da nešto nažicaš, a ono što daješ dižeš u nebesa (btw. to što si poslao sam ja imao već prije 5 godina) lupaš gluposti.
Tome smo odlučili stati na kraj, prvenstveno žicanju softwera i njegovo ilegalno tj piratsko rasparčivanje. Jer nam više vrijedi da ovdje razmjenimo iskustva, pokupimo koji savjet i riješimo probleme nego da skidamo setove, materijale i pravimo se pametni.
A dolazak novog člana ipak zahtjeva kakav takav kulturni pristup. Kad ulaziš u tuđu kuću kažeš "Dobar dan" i pozdraviš domačina, a ne ko lopov DAJ !!!

Uspoređivanjem mene s portirom ili vozačem autobusa si kod mene stekao veliku apatiju i neće mi trebati puno da te zamolim da zauvjek napustiš site ukoliko nastaviš sa "soljenjem pameti" moderatorima kako treba raditi posao. Ipak bio doktor znanosti ili najobičnija seljačina meni nije bitno, ako si čovjek. Btw, visoko sam obrazovan s dva završena fakulteta. Al to nije bitno.
Ako misliš da si toliko pametan onda "soli pamet" i daj kvalitetan savjet tj odgovor na neko postavljeno pitanje a ne da ovdje odgovor i savjet ovisi samo o adminima, Nedimu ili Mikiju (kad je o kvarovima riječ) i još par pojedinaca (neka mi ne zamjere što ih nisam imenovao).
Stari članovi sudjeluju u raspravama i pomažu maksimalno. Ovdje su svaki dan, a ne u prolazu i povremeno.
I nek si misli o meni tko što hoče, Cinc od danas si pod posebnom lupom, pa da vidimo koliko si sa svojih 35 postova i materijalom pomogao ovom siteu i forumu kako se pušeš. A pogotovo nemoj starim članovima solit pamet i pravit se pametan.
kreso je offline  
Star 29.11.2007, 17:43   #20
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard :)

Samo i vi admini treba da znate da ne treba da se ponasate tako bahato i da ljude koji nisu upuceni bas u tok stvari tako udaljavate sa sajta.Mislim da ne treba nikome reci da lupa,da je glup i tako?jesam li u pravu???E kad bi neko moderatorima rekao da su glupi odma bi dobio tu vasu ''bananu'',Nije fazon u banama veruj mi...Fora je biti COVEK,LJUDINA.FRAJER u pravom smislu tih reci
__________________
Marco
Marco7 je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
clan, novi


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 07:27


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije