Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 28.07.2013, 19:48   #101
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.309
Downloads: 4958
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ovaj decko sa zadnjeg snimka ima ok glas, verovatno ga zato i zovu po slavljima, sumnjam cisto da ima tezgi zbog tehnike sviranja

@tranzit: moram mali off topic, primetio sam da u zadnje vreme u dosta postova savetujes premlacivanje, lomljenje, motke i druge namenske rekvizite, sto mi ne ide bas uz tvoju licnost.... jel to iz nekog licnog iskustva, ili zamor materijala? ne bi bio na odmet jedan godisnji, ha
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline  
Star 28.07.2013, 20:16   #102
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

haha, aj vi ovo odradite sa levom rukom dok ide pesma, ovo su prednosti fajlasa s levu cesas glavu s desnu pijes pivo... http://youtu.be/RmBYNzFQt9w?t=2m28s

da se nadovezem na ovog, zali boga sto ga komsija izlagao da zna da peva cisto da bi taj komsija imao nekog da mu peva na slavu.
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline  
Star 28.07.2013, 20:50   #103
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Najbolje na onom mjestu kad pjeva "Znam da nisi bila"kad oteze glavom i odmice se od mikrofona i zmiri
zeljko je offline  
Star 28.07.2013, 22:46   #104
gagan
Odomaćeni član
 
gagan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.08.2009
Mjesto: tamo amo
Postovi: 508
Downloads: 1605
Uploads: 45
Rekao HVALA: 76
Zahvalili mu 69 puta u 67 Postova
Instrumenti: prangije
Interesi: tehnika
gagan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e zeljo , ja sam se amejo , i smejo , kozna mozda mu je to imidz , kada mlati glavom , ili tera komarca hahahahahaha
Dodato:
kolega narodnjak , bravo za komentare , hahahaha a ima jos jedna pesma sto peva , golubica , e to da cujete


Gulubica - Robi
You need to upgrade your Flash Player
Dodato:
nije mi jasno sto uvek menja ruke kad drzi muk , cas u jednoj cas u drugoj ,,, hahahaa mozda je tako u fajlu napisano
__________________
http://www.rlmusic.co.uk/rlm3/korg-ms20-vintage/


Promijenjeno od gagan (28.07.2013 u 22:52 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gagan je offline  
Star 29.07.2013, 02:28   #105
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od yamahapassion Pokaži Post
@tranzit: moram mali off topic, primetio sam da u zadnje vreme u dosta postova savetujes premlacivanje, lomljenje, motke i druge namenske rekvizite, sto mi ne ide bas uz tvoju licnost.... jel to iz nekog licnog iskustva, ili zamor materijala? ne bi bio na odmet jedan godisnji, ha
Imas ti dosta prava sa tim "zamorom materijala", kao i sa neophodnim godisnjim, koji cu ove godine izgleda morati da zaobidjem, ama ima i druga strana medalje, bez obzira koliko to islo ili ne islo uz moju locnost. Ta bagra koju kolege ovdje pominju je kao kuga koju treba zatrti u korijenu. Takvi Clipovi me povremeno podsjete na sav pogrom koji ti ljudi u sustini svojim "radom" i uposte bitisanjem, cine i koliko pravih i velikih muzicara, koji su ulozili sav svoj zivot u muziku, sjedi bez posla, a sa dvoje-troje djece na ledjima. I sad reci ti meni je l' to jedan normalan covjek ne bi trebalo da umlati ili... ??? Naravno, shvati ovo potpuno figurativno jer nisam nasilan covjek. Samo reagujem bezkompromisno na ovakvu gamad i nista vise. Posto im zakon, cini se, gleda kroz prste ili bolje receno, zakon je totalno corav no to oko, bar mi na forumu mozemo da osudimo te ljigavce najzesce sto mozemo, pa makar to bilo i figurativno.
tranzit je offline  
Star 29.07.2013, 08:40   #106
maricm
Odomaćeni član
 
maricm's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.10.2007
Mjesto: Busovača
Godina: 37
Postovi: 636
Downloads: 1222
Uploads: 21
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 36 puta u 34 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, Dallape SUPERMAESTRO
maricm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
maricm pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Za njih treba uvest autorska prava za puštanje pjesama.

Sent from my HTC One V using Tapatalk 2
maricm je offline  
Star 29.07.2013, 10:04   #107
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.309
Downloads: 4958
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@tranzit: tu moram da se slozim s tobom... Mogu samo da mislim kako se oseca muzicar (umetnik) koji ceo svoj zivot posveti ucenju muzike, ceo zivot studira i unapredjuje se, zavrsava visoke skole, odrice se svega u zivotu da bi postigao sto veci kvalitet u onome sto radi... i onda dodje neki fajlas koji veze nema sa muzikom, kupi malo opreme i krene da "radi" i jos uz sve to ima i prodju.... zalosno je to
__________________
DOK NE PROBAM LAVETINU ZA MENE JE PRASE CAR ZIVOTINJA!
yamahapassion je offline  
Star 29.07.2013, 10:56   #108
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Za plakanje i kukanje, tuga golema. Vjerovatno sam malo "dublje" u svoj toj prici jer sam "posmatrac iz prvog reda", posto mnoge moje blize kolege, vrsni muzicari iz iste generacije (vrlo matore), sa zavrsenim konzervatorijumuma, akademijama i slicnim obrazovanjem a uz to i ogromnim iskustvom, sviraju za neku crkavicu, za mrvice ispod stola, koje su ostale poslije ovih, gore navedenih, gusara i razbojnika na muzickom bojnom polju. Razlika u znanju izmedju te dvije grupe je astronomskih razmjera, a razlika u novcu koji zarade nikakva, pa cak i u korist tih strvinara, bogohulnika, spodoba, mutanata i mracnih utvara Hada. Njihova sva umjetnost se sastoji u brzini pronalazenja odgovarajuceg midi filea ili audio matrice i spretnosti prstiju da pravovremeno pritisnu Start/Stop i Transpoze komandu.
Ne znam, niti mogu da predpostavim da li je ova mladja generacija muzicara svjesna tog zla. Umjetnost je dar Boziji koji u sebi nosi samo mali broj ljudi. Tehnologija je medjutim, poremetila prirodne granice i norme, pa su i oni polugluhi u stanju da od sebe nacine iluziju umjetnika i tako je prikazu razularenim, polupijanim i polunadrogiranim masama, koje se u transu ljuljaju ispred njih po raznim bircuzima bijelog svijeta, sto je ovima naravno, jos veci podstrijek za jos vece "poduhvate". Tome nema kraja. Znajuci sve ovo, opet se nadje poneki pametnjakovic, koji ce krenuti da brani ovu sablast i neman. Kako onda covjek da ne "premlati", kako da ne "ubije" svaku celiju jer takvi ljudi nemaju drugi valjan razlog postojanja, osim da napune i isprazne sopstvenu guzicu. Zivotinje su daleko plemenitije i humanije od te Full Playback populacije.
tranzit je offline  
Star 29.07.2013, 11:06   #109
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Fajlasi lose vam se pise
zeljko je offline  
Star 29.07.2013, 11:20   #110
dalibor jarmina
Vredan član društva
 
dalibor jarmina's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.08.2008
Mjesto: Vinkovci
Godina: 37
Postovi: 206
Downloads: 372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Korg PA2XPRO
dalibor jarmina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalibor jarmina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

[quote=tranzit;250016] Tehnologija je medjutim, poremetila prirodne granice i norme, pa su i oni polugluhi u stanju da od sebe nacine iluziju umjetnika

Potpisujem ovo
Sent from my LT18i using Tapatalk 2
__________________
Citat:
Originalno postovano od megane Pokaži Post
Svirati sa jednim te istim drumom ta ta ta ta ta ta ta je dosadno. Da se kod nas pojavi na bini bubnjar pa ljudi bi počeli da se smiju. Prošlo je vreme The Beatles, Quen, Ribje ćorbe...
dalibor jarmina je offline  
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije