|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto... |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Vredan član društva
|
![]()
Ovako, ako si iz RH, odi u Narodne Novine i tamo pitaj da ti treba ugovor o djelu..Vrlo jednostavna vec sastavljane forma i pravno je valjan..napises o cemu se radi, potpis ti i oni i gotova stvar..
__________________
Korg pa80 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Vredan član društva
Registrovan/a dana: 04.06.2007
Godina: 37
Postovi: 121
Downloads: 320
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 4 puta u 3 Postova
![]() |
![]()
e hvala vam puno na pomoci sad ste mi mnogo pomogli!
pozdrav svima! ! ! |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Vredan član društva
Registrovan/a dana: 08.08.2013
Postovi: 161
Downloads: 170
Uploads: 1
Rekao HVALA: 91
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
![]() |
![]()
Pa ugovor ti je mnogo poreza, pa zato ti na taj ugovor napiši malo novaca , vrlo malo, a ostalo nek ti plati na ruke. i drugo rešenje: ja imam muzičko društvo (razumeš) to ti je isto kao fudbal klub, ili neki sportski klub, ili vatrogasni klub-društvo. pa ti tamo na občini registriraj svoje društvo, idi pitaj pa vidi šta sve trebaš, obično neki statut za početak i tako dalje...možeš onda da daš račun kao firma itd. pozdrav.
|
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Oznake |
djelu, ugovor |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|