|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas! |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 19.05.2020
Postovi: 6
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
![]() |
![]()
Ne razumem, ja dzukac?
Jel vi znate uopste ko je dejča? Daj malo se informišite pre nego sto lupate gluposti i pišete nešto o nekom koga ne poznajete... Dejča pravi setove za većinu popularnih klavijatura, imate snimak sa Jocom king na youtube pa pogledajte. A kome treba doći će do Niša pa će se uveriti. Drug ce kupiti kross i uzeti set od Dejče pa cu snimiti klip i postaviti ovde, da zapušim svima usta a pogotovu ovom burazeru što j g.v.a. Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk Dodato: Grandia jel prodaješ krossa? Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk Dodato: Moze na PP Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk Promijenjeno od France (01.07.2020 u 13:31 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 09.01.2017
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
![]() |
![]()
Pošto vidim da ovaj workstation nov košta samo 550 eur, stvarno sam bacio oko na njega, pa je pitanje za one što su imali prilike da ga koriste da li ovo zaista vredi kupovati, ili ipak kupiti neki polovan Korg TR, ili Le za 250-300 eur? Odmah da kažem da su mi TR i Le ipak sekundarna opcija zbog većih dimenzija, a ovaj Kross vidim da je malecni (a i lagan) kao neki prosečan midi kontroler, što mi u potpunosti odgovara, jer nemam mesta na stolu dovoljno. Klavijaturu bih isključivo koristio za bas kontru, kao i za pop muziku. Znači, ne trebaju mi one balkanske boje za foršpile, ali bi mi dobro došlo da ima zvukove od kojih bih mogao sam da napravim neki osnovni set za bas kontru.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 26.10.2010
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
![]() |
![]() Citat:
|
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 09.01.2017
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
![]() |
![]()
Verovatno postoji set, mada to nije 100% sigurno. Nedavno sam kupio nov korg kross 2 (naravno bez seta), ali sam pre toga preko oglasa hteo da ga kupim polovnog, i svi ti što su ga prodavali preko oglasa prodavali su ga sa sređenim setom (barem su tako govorili). Ja nemam taj set, tako da ne mogu da potvrdim. Nisam hteo da ga kupujem polovnog jer su za polovnog sa sređenim setom tražili isto koliko košta nov bez seta.
|
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|