Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 18.11.2015, 16:33   #4
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 53
Postovi: 1.278
Downloads: 423
Uploads: 29
Rekao HVALA: 62
Zahvalili mu 231 puta u 202 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nece biti najbolji,to je sigurno,a svaki od ovih arrangera je prica za sebe.Jedna od osnovnih razlika je da E80 i G70 imaju vokalist a BK9 i E-A7 nemaju,ali su ova dva poslednja laksa u odnosu na svoje prethodnike a samim tim je i kvalitet izrade drugaciji.E80 i G70 istina nemaju mogucnost ubacivanja semplova ali zato imaju SRX prosirenja.Prevedeno na nas jezik,nema sumnjivih semplova jos sumnjivijih majstora,svi semplovi su radjeni od strane profesionalnih ton inzenjera.BK9 jedini nema dodatne zvukove a da li ce ih biti u vidu nekog prosirenja vrlo je neizvesno.S druge strane on ima mogucnost ubacivanja lupova,po 7 razlicitih uz svaki ritam,a broj ritmova je neogranicen pa samim tim i broj lupova.E-A7 ce imati mogucnost ubacivanja semplova ali ce biti uskracen za neke funkcije koje ima BK9.
Finijih razlika takodje ima mnogo jer svi Rolandovi aranzeri su na principu,imas konzervu a nemas kljuc ili imas kljuc a nemas konzervu,to jest svaki ima svoje prednosti i mane.Jedna od stvari koja je zajednicka svim ovim modelima je Rolandov kvalitetan zvuk!
Zaboravio sam,ako hocete da tezgarite,PA800 je dobar za ovakav vid upotrebe a ako hocete da imate masinu i za ozbiljan rad u studiu i za tezgarenje,definitivno Roland i to bilo koji od ovih modela.

Promijenjeno od Boban010 (18.11.2015 u 16:39 sati)
Boban010 je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Boban010, za koristan post:
Mafia (18.11.2015), megane (20.11.2015)
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:03


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije