|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Mikrofoni Mesto za one koji vole da pevaju ;) |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Odomaćeni član
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Postovi: 595
Downloads: 3622
Uploads: 9
Rekao HVALA: 153
Zahvalili mu 27 puta u 27 Postova
Instrumenti: Kurzweil K2661 Roland XP10 Yamaha V50
Interesi: Muzika
![]() |
![]()
Koji pilot mikrofon da kupim? ima svirki gde pevam sam,i sviram pa onda ne mogu sve da postignem pevajuci na obicnom mikrofonu.
Do 80-100 eura sta bih mogao da kupim? kako se prikljucuje taj b29 gde on ide,u miksetu,kojim kablom,ili mi treba jos neka baza za to? skroz sam neupucen u to,tako da ne znam.molio bih nekog da mi objasni. Hvala. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Stvarno kod kuće
|
![]()
akg c420 ili c520,sigurno neces pogresiti,probao sam dosta pilota i c555,c444,c544,shure wh20,wh30,audiotechica itd,i veruj mi da se ni jedan nije pokazao kao akg c520,i c420,ova dva su skoro sa istim glavama,mala je razlika da se i ne primecuje,jedino sto je na c520 lakse kacenje i modernije uradjeno.
__________________
Bog je stvorio zemlju a ostalo je MADE IN CHINA |
![]() |
![]() |
Sledeći član vam se zahvalio acakasper za ovaj koristan post: | nemanja 1982 (27.12.2014) |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|