Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 04.08.2013, 16:26   #1
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 63
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 336 puta u 312 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ko tebe decko proziva?ja stvarno kao da pisem turski a ne ovaj nas balkanski.Ako se pronalazis u mojim postovima to je tvoj problem.Nemoj sebe smatrati bitnim pa da mislis da tebe neko proziva.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline  
Star 04.08.2013, 16:52   #2
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

neso stalno preterujes sa svojim pisanjem,stalno pratim,i da prozivas-prozivas...kolega djole mozda ima 3 puta manje od tvojih godina,ali koliko vidim nigde te u usta nije uzeo,i krajnje kulturno se poneo,za razliku od tebe,koji sa,kao sto rekoh,sa 3 puta njegovih godina to nisi uradio....trebalo je dosad vec da se naucis lepom ponasanju,s obzirom na godine...ocigledno ti ban od skora nije bio dovoljan da se dozoves kuluturnom ponsasanju na forumu...a sad lepo objasni coveku na pitanje o DJ-evima, s obzirom da se obicno izlices kako sve znas,pa deder lepo i kulturno objasni coveku,jer je ipak dosta mladji,ne tako iskusan kao ti, pa mu s obizrom na sve to ukazi gde gresi i kao sto to kolega tranzit uvek lepo kaze u svojim postovima-sve to lepo argumentuj da bi bio ozbiljno shvacen...inace ovako svojim postovima samo raspaljujes vatru medju clanovima,i nicemu ne doprinosis...hvala lepo i pozz
Milan$ je offline  
Star 04.08.2013, 18:06   #3
sale_band
6. sekretar SKOJa
 
Registrovan/a dana: 07.07.2011
Postovi: 1.208
Downloads: 280
Uploads: 5
Rekao HVALA: 315
Zahvalili mu 123 puta u 117 Postova
sale_band befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
kao da pisem turski a ne ovaj nas balkanski.
WTF??
Po cenu 100 kg banana moram da jednom za svagda kažem da mi je pun kofer ovakvog skrnavljenja imena srpskog jezika.
Nije nam to privatna svojina pa da ga tek tako malterisemo.
Ako će neko da se ljuti zato što govorim i pišem srpski jezik, pa nek se ljuti koliko god hoće. I ja se ljutim na ovakve nakaradne nazive.


Sent from my HTC One XL using Tapatalk 2
sale_band je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:38


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije