|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas! |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Drugar foruma
|
![]()
Dobro si rekao Mateja. To je sve do osjecaja i dirke i kako se zna svirati. Dzaba meni moj 3X ili m3 ako ja neznam po njemu tapkati.
A kad si usporedio 3X i Kronos jbg, to je suludo usporedjivati. To su totalno 2 drugacije sprave. Kad bude mogao Kronos arrengemente svirati kao 3X, a 3X bude imao 9 sinteza i sound engine kao Kronos, eh onda bi to bilo ok da se gledaju jedan na prema drugom.
__________________
PA3X-61, CZ230S & E-MU Drumulator Trazim EMU Sp12 |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Vredan član društva
|
![]()
pozz kolega pogresno si me zvatio emire nisam mislio na aranzera ali sta ima kronos mislim da nece nikad imati pa3x e to sam ja hteo da objasnim sto ne naprave jednu klavijaturu mislim kad bi se sastavije kronos i pa3x to bi bila naj jaca klavijatura mislio da si me sad shvatio jel pazi sad ja ako uzmem kronosa meni negine aranzer moracu opet da kupim a kad bi bilo iz dve jedna klavijatura bilo bih extra
|
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|