|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
IT Sektor Sve o digitalnim tehnologijama koje ne mogaju biti usko vezane za muziku |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 |
Super-Moderator
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.312
Downloads: 344
Uploads: 22
Rekao HVALA: 52
Zahvalili mu 1.826 puta u 1.360 Postova
Instrumenti: Genos2
![]() |
![]()
Izgleda da prilikom snimanja tvoj LCD radi zapis sa nekim "egzotičnim" codecom. Vjerojatno zbog zaštite autorskih prava. Uz to na netu postoji vrlo malo podataka o tom modelu LCD.
Na žalost, nemam rješenje. Ako želiš, napravi snimak od 10-15 sekundi pa ga digni na neki servis (zipaj sve mape u jedan fajl) da ga skinem i pogledam o čemu se radi. |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Vredan član društva
|
![]()
Receno-ucinjeno.Poslao sam ti 10-tak sekundi snimka i sa njim sve sa stika kako je LCD zapisao. Mislim da ce najprije biti neko autorsko vrdanje. Da jos dodam da sam probao i sve ovo gore sto sam naveo i na laptopu sa XP OS-om i ista stvar-nece.
|
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|