|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;) |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 | ||
AJ LAV KORG
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 42
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
![]() |
![]()
@zaki1 uz dužno uvažavanje i prema tebi,
ukoliko udari grom u okolinu, ne postoji nikakva zaštita, jedino postoje korektori napona koji stabilišu napon koliko toliko kad varira u manjoj meri npr od 190 do 240, a ako misliš na one produžne kablove s prekidačem koje uvaljuju ljudima kao zaštitu od visokog napona prilikom grimljavine, okači to mačku o rep. Svaki uređaj bi trebalo da ima zaštitu koja vrisne prilikom malo većih napona, tako da ti je jedino potreban korektor napona ako sviraš nav kuće. Jedina sigurna zaštita od strujnih udara prilikom grmljavine-udara groma je da izvučeš kabl iz zida, jer prilikom jakog udara struja može da se prenese i više od 20-30 cm od utičnice. Tvoje ne poznavanje materije ti ne daje za pravo da upadneš s tom pričom o strujnom šoku, to nije prase pa da mu udariš strujni šok, nego klavijatura koja i treba da trpi šokove za cenu koštanja. Kao da si mi rekao da vozim auto sa ceradom preko da se ne bi desio strujni šok na bord kompjuteru, i da ga ravnomerno vozim da ne izgori nešto unutra. Nebuloza. Ja ako platim nešto 2000 evra (i više je koštao kad se pojavio) hoću da mogu da drnam i prčkam po njemu 24h dnevno i učitavam i presnimavam do mile volje. Tako sam radio na pa1x i na pa1xpro i nikad im se ništa nije desilo. Kao što su auta prestala da se prave oko 1995-96. godine, tako je i korg prestao da pravi klavijature posle 2002-03. godine.
__________________
Citat:
Citat:
Promijenjeno od nikadvisekorg (07.04.2012 u 16:11 sati) |
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Vredan član društva
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
![]() |
![]()
@sinisa & nikadvisekorg ;ma nije problem uvazavam svacije misljenje, a to dali je ovo stvarno prava zastita ,nije moj problem,proizvodac tvrdi i daje sve garancije i placa svaku stetu ako se desi problem radi toga,uz to ovaj uredjaj ima i ulaz i izlaz za krovnu TV antenu i za telefonski kabal,i garancija proizvodjaca da eventualna atmosferska praznjeja nece unistiti vase uredjaje ,pa ako sam istresao lovu za skupe aparate ,zasto nebih i to uzeo ;cak i ako je to kao sto vi smatrate "macku o rep" meni ce ovdje sigurno pare biti vracene ako mi uredjaj rikne , jos nisam cuo da je iko imao problem ,a dalje raspravljati oko ovoga nema smisla.Pozz
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | ||
AJ LAV KORG
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 42
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
![]() |
![]()
Ako već nisi upoznat sa karakteristikama sva 3 modela koja si pomenuo, zašto onda misliš da će da padne s konja na magarca ako uzme pa1x?
__________________
Citat:
Citat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Banovan!
Registrovan/a dana: 07.11.2011
Mjesto: Šumadija
Postovi: 109
Downloads: 102
Uploads: 11
Rekao HVALA: 34
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Korg pa1x & Triton Classic
Interesi: folk, BMW, zene
![]() |
![]()
zato i moje pintanje zar pa1x nije "bogatija verzija" pa80? a to sa konja na magarca govorim za tog lika koji trenutno ima pa800! a ne kolegu koji je postavio temu!
Promijenjeno od brajo456 (20.04.2012 u 21:12 sati) |
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|