|
|
Početna | Registracija | Pravilnik i ČPP | DONACIJA | Lista Korisnika | Društvene Grupe | Kalendar | Pretraga | Današnje poruke | Markiraj sve Forume kao pročitane |
Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto... |
![]() |
|
Alati tema | Display Modes |
|
![]() |
#1 | ||
AJ LAV KORG
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 42
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
![]() |
![]()
Ponekad žalim što nije pravi divlji zapad ovde.... mi nemamo prava da se obračunamo s takvim šerifima koji brukaju uniformu i državu.
__________________
Citat:
Citat:
|
||
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Satriani
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]()
Na ovom se snimku slabo vidi sta se zapravo tu dogadjalo, ali pripazi ti na video, posto se svasta moze izvuc iz konteksta u njihovu korist.
__________________
I'm the one who knocks... |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Početnik forumacije!
Registrovan/a dana: 01.03.2006
Postovi: 14
Downloads: 170
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
![]() |
![]()
Znaci ne mogu da verujem! A ostali panduri stoje i gledaju.
Mi smo skoro svirali neko punoletstvo kad lik izvadi devetku i poce da preti nekom klincu i izbija opsta tuca. Panduri dosli posle pola sata kad je sve bilo gotovo, a sup je 100 metra od lokala inace. Kad niko nije hteo da da izjavu jedan od njih stade na sred kafane i rece: 'pa sto ste nas zvali, el znate vi da smo mi u strajku'! |
![]() |
![]() |
![]() |
Favoriti |
Alati tema | |
Display Modes | |
|
|