Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Produkcija i postprodukcija

Produkcija i postprodukcija Snimanje, obrada, miksanje i masterovanje zvuka

 
 
Alati tema Display Modes
Star 04.05.2009, 19:15   #11
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.309
Downloads: 4903
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Drugovi moji, .ebavao sam se ja danas celo prepodne sa sound forge-om, i svaki put izaberem onaj stereo mix, ali mi je uvek, pod cega god da ga sacuvam izbacivalo zvuk samo na jednom zvucniku. Onda sam skontao da sample rate stoji normalno na 44.100 Hz, ali je Bit. Depth na 16. Channel je stereo, normalno. I sad ja probam da promenim sa 16 na 32 (reko da nije problem u tome), kad ne lezi vraze, nece da mi snima. Izbaci poruku da mi nedostaje neki Microsoft Soundmapper. E, tu sam odustao, nisam vise hteo da se preganjam sa SF, nego prosetao po forumima, video koji je najjednostavniji recorder, i skinem audacity. Odma mi je snimio mp3 stereo, i nemam sad problema. Efekti mi ne trebaju posto mastering ni ne radim, a i bilo bi smesno raditi neko finaliziranje sa efektima jednog free programa. tako da sam ostavio snimke takve kakvi jesu prirodno, i to je to. A sto se tice onog copy/paste sistema u SF to sam probao i radi super Hvala kolegi ognjenu na informaciji....
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio yamahapassion za ovaj koristan post:
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:45


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije