Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 14.10.2008, 23:35   #1
xdadox
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.02.2007
Mjesto: Danska
Godina: 43
Postovi: 13
Downloads: 99
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Klaviature
Interesi: Muzika
xdadox befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
xdadox pošalji poruku preko MSN messengera
Standard pitanje za korg tr

Cao raja mozda je ova tema vec razglasena na ovoj stranici,ali je ja nemogu da nadzem!!

Dali neko zna:

Ja imam korg tr kupio sam ga sa jednim dobrim setom u Banjaluci kod ARTIST,medzutim falile su mi neke boje tako da sam dokupio jos jedan ekstra set!Moram da vam objasnim sve da bi me skontali.To sto bi volio da znam kako da sada ubacim neke boje i terce iz tog novog seta u moj stari?Jer samo su mi potrebne neke boje!Stvarno sam pokusavao da ih kopiram iz jednog seta u drugi i (mapu i fajl) ali mi nista neizlazi kada lodiram na korg tr od tih novi boja koje sam kopiro, samo stare ostaju sa starog seta!!Dali ima mozda neki program ili mozda da se to uradi na klaviaturi uglavnom sta je najednostavnije??

Unaprijed hvala..

PSviram vec dosta godina ali nisam jos dobro skonto ovu klavijaturu,tako ako moze nesto jednostavno a ne komplikovano,normalno ako je moguce.
xdadox je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
korg, pitanje


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 06:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije