Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš

Saveti za bolju svirku i bolji bakšiš Svi želimo da zvučimo bolje, ni neka crkavica nije na odmet.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 06.05.2008, 16:46   #9
mpdzprod
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2008
Postovi: 27
Downloads: 156
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mpdzprod befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard svirka.live zabavnjake

sory sto se mesam u ovoj temi,jel ja sam inace narodnjak i juznjak,,ali nebi da dizem nekom pritisak.
koliko sam ja video i doziveo, tesko je LIVE svirati SAM na aranzeru zabavnu muziku bar ova novokomponovana.kao primer ana kokic seka alekisc i tako to..

ima neke pesmice koje imaju jako komplikovani vosrspil cak harmoniju ili cak ne poseduje neki cvrsti vorspil nego nesto ono izmedju kao loopve i neke efekte kao sound pads ili wood wind,,,aj kako to svirati live,,,ne gine vam /nam napraviti style sa pomocnim delovima kao primer intro ili var 1 var 2.ubaciti deo pesme kao playback..cak jedna najaca grupa kao sto je colonia korisit delove matrice uzivo. hocu reci ne sviraju ni 50% live...jel je nemoguce...ne zelim nikom da dizem pritisak...

svaka cast za domaci rock..to se moze live svirati bez daljneg ali turbo folk ili zabavni fazon.hmmmm neznam,,,bar ne sve pesme,,,

djole sta kazes na to.?
mpdzprod je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
klupska, svirka


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 09:37


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije