Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 21.10.2017, 16:11   #11
psr 1500
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 02.07.2015
Postovi: 17
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
psr 1500 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Pozdrav za sve

Ja se mislio, da budem precizniji mislio sam se izmedju korga pa900..mozda jeftinijeg pa600 ili nekeizmedju serije a eto citajuci ove komentare odlucio se za yamahu pesr 770. Moram da spomenem i da sam se nekada ranije, dosta je vremena proslo mislio izmedju pa50, pa800...tralala i opet na nagovor nekih kolega ovde kupio psr1500 koju jos sviram i nikad necu da prodam. Ko je svirao na ovom starom modelu zna koliko je i danas mocna sprava pa onda samo mogu da zamislim koliko je bolji 770 ili jos bolje 970, medjutim ja sam vec dve godine u Nemackoj a ovde na zalost ne samo gosti nego i po neki kolega pita "el imas onu", ili "pusti ovu"..sve se svelo na fajlove i matrice i cak kad malo i improvizujes ne valja jer svi traze karaoke forspil na koji su navikli i da ne duzim ja kao aranzera danas sam prelomio planiram psr 770 a imam za solo dobro napakovan triton le ali interesuje me kad se i pusti po neki fajl da li ima velike pauze (to je jedina stvar koja ostavlja psr 1500 iza onih deset puta skupljih) izmedju pustanja drugog...nemam neko iskustvo sa tim fajlovima ali znam da korg ima dva plejera pa ide bez pauze..pravis mix kakav hoces a ja npr stopiram stari pa dok se ucita novi imam pauzu i kazem samo zato bih menjao psr1500
psr 1500 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:36


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije