Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 13.05.2016, 11:03   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Diskus hernija i muzicari :)

Pa drugari da nacnem jednu bolnu temu Ne znam ima li medju vama onih koji pate od ove boljke, ali ja se evo bogme napatih...Elem mucim muku vec 7,8 meseci, dijagnoza je L4-L5-S1 ,diskus je iscureo bas onako muski, injekcije ne pomazu, fizikalna terapija takodje, primio sam jednu blokadu direktno u kicmu, jednu u zivac,isto slaba vajda, vezbe jos nisam radio, cekam opet pregled kod fizijatra pa da probamo i to...Pre par dana bio na pregled kod neurohirurga, gleda snmke rezonance i kaze, prijatelju ovo ti je 102 posto za operaciju, a ti sad kako resis..S druge strane neurolog i fizijatar me odvracaju od operacije, jer nosi i izvestan rizik, a i nikakvih garancija nema da ce biti uspeha, cak moze biti i gore u nekim slucajevima, pa posle i druga operacija itd itd...Muzikantski posao polako uzima svoj danak, mada me mnogo mladjanog zatekao Pa ima li jos nekog da kuburi s ovim? jel neko uspeo da resi problem mimo operacije? pozz
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije