Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > IT Sektor > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija Sve o mobilnim telefonima i njihovoj propratnoj tehnologiji

 
 
Alati tema Display Modes
Star 06.04.2013, 23:10   #1
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Savet oko kupovine telefona (Sony Xperia)!

Pozdrav svima....U junu za kraj skolske godine za odlican uspeh (koji ce, nadam se biti, Zdravlje Boze sto bi se reklo), bih uzeo neki drugi mobilni telefon....Do sada sam koristio Sony Ericsson Vivaz U5i i bio zadovoljan sa njime....Uglavnom, uzima se Android telefon....E sad, posto sam uvek do sad imao samo Sony Ericsson telefone, a sada novi ima samo SONY (posto je otkupljen Ericsson), onda sam resio da uzmem neki telefon od njih u cenovnom rangu do tipa 180e....E sad....Racunam da ce nekim modelima mozda i malo pasti cena do juna koji su sad tipa oko 190-200, pa izvucem jos bolji model (tipa XPERIA P)....Sad me zanima komentar nekog odavde....Znaci prvenstveno da bude SONY model, jer sam navikao na njih, probao u radnji i rade extra....Ono sto je u opticaju je SONY XPERIA SOLA koji je po meni extra telefon do 180e....Znaci dual core processor, 3.7'' ekran i tako to....Znaci maltene nema manu....Jedina mana joj je baterija od oko 1300mAh, sto joj je ujedno mana i stvar koja me prvenstveno plasi....Jel moze da izdrzi dan, tj. da ga svaku noc punim (posto i ovaj sad Vivaz punim svaku noc iz preventive da mi ne stane u danu, tako da mi punjenje svake noci nije problem)?Znaci, da li moze da izdrzi poneku igricu, pesmu i umereno koriscenje za jedan dan?To me najvise brine....U opticaju mi je bila XPERIA U, medjutim, interna memorija 8Gb (bez microSD slota), od toga 4Gb dostupno korisniku, a to mi je malo, tako da mi ona ispala iz izbora, iako mi se veoma svidja....Ima jos tipa XPERIA J ili MIRO i slicne, ali su one slabije po nekim stvarima....Zanima me prvenstveno ovo pitanje za SOLU koju sam postavio gore, jer sam probao fon i extra je....Uradio bi odma update na 4.0.4 Ice Cream Sandwich ili neki Custom ROM (Cynogen mode naprimer) i slicno koji ce popraviti vizualnost i slicno....Jel moze da mi neko pomogne gore oko ovoga ili da neki savet jos koji smatra da treba....?!Hvala unapred Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:49


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije