Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 20.05.2012, 03:44   #19
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2737
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Broz Pokaži Post
Pa ne znam. Sada imam usb i midi fajlove spuštam sa njega. Više se mi sviđa da je sve u klaviaturama nego da uvijek nešto nosim pored sebe itd... A moram da priznajem da sam '' seljak oko toga '' . Trebao sam neku dobro klaviaturu za midi i tada sam kupio s900.

Sada se spuštam da igram u live više komada nego samo 2 mixa slovenačkih pjesama u F, G ili C duru.

Ako bi kupio taj disk dobio bi više ritama i svega. A sada nemam ništa osim fabrićki. Ne znam niti kje i kako da dobijem . Ne znam niti napraviti backup file O.S.
Dali su tebi potrebni ritmovi za balkansku, slovensku ili neku drugu muziku ,ili koristis sint samo za midi fajlove.Ako ti treba sta od toga javi se meni sa privat porukom ili me zovni na telefon posto vidim da si isto iz Slovenije sigurno cemo pronaci nesto i za tebe .
Pozdrav
fico je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije