Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ketron

Ketron Ne previše popularni, ali izuzetno kvalitetni aranžeri

 
 
Alati tema Display Modes
Star 01.07.2011, 04:41   #11
savobond79
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.02.2011
Mjesto: Uzice ,Srbija
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 9 puta u 5 Postova
Instrumenti: Ketron ,Kurzweil
Interesi: best music of the world
savobond79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
savobond79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard sta je ovde skupo

Eejjj ljudi sta ima novo ,nemam bas puno vremena za forum ali evo sad citam pa malo da se ukljucim . Pitam se sta je ovde skupo AUDYA , Turos ili pa3 ? Ja koliko znam ovde su cene veoma slicne ne razumem sta je bezobrazno skupo ??? Pa koliko je turos4 ili pa 3 a sta pro tom daju NOVO sto vec nije izsvirano na predhodnim turos 1,2,3,4,5,6,7,8 ili pa 1,2,3,4,5,6,7,itd sve jedno koji je broj sad ce za koji mesec da izadje opet novi korg pa opet novi pa yamaha isto, nema kraja a sve isti koncept samo druga plastika . Moramo da priznamo ma koliko to bilo tesko da je AUDYA otisla u potpuno drugom pravcu gde druge firme jos uvek i verovatno nikada nece krenuti . U realnom vremenu koristiti real gitare live basove pa jos audio loopovi e to je MNOGO VELIKA I BITNA RAZLIKA KOJU NEKO OVDE HOCE ILI NECE DA PRIZNA . Ovo sve je toliko ocigledno DA POSTAJE TOLIKO SMESNO CITATI POJEDINE KOMENTARE . Sve Vam govori koliko je u zadnje vreme AUDYA pocela da se prodaje onda kolege je sredjuju sada vec ima puno toga ali LIVE sto je mnogo VAZNO JER NA ZALOST DRUGE FIRME NI U BUDUCNOSTI ne planiraju da probaju a kamoli da naprave za nas muzicare sint koji ZVUCI BRATE KAO BAND ali DOBAR BAND !!!!
E to hocu to mi treba da me vuce da je sviram da me bubanj ponese ejjjj ljudi PA TO JE MUZIKA MI SVIRAMO pa bavimo se malo svirkom dobrom a ne razmenjivanjem istih ritmova setova sa STARIH KLAVIJATURA NA NOVE i tako u nedogled . Pozdrav za sve odoh da vezbam ....
Dodato:
BRAVO , svaka cast ,ovde malo ko razume ustvari prednosti AUDYa bas zato sto nismo optereceni ram memoriom vec imamo hd od 80gb podataka ,loopova koje mozemo imati u svakom trenutku u realnom vremenu . Svaka cast veoma objektivno posmatras .
Dodato:
Bravo kolega Vi ste retki ovde koji objektivno komentarise . Ovde malo kolega zna uopste sta je prednost AUDYe i koliko je samo vazno i kolike mogucnosti otvara tih 80gb dostupnih u svakom momentu bilo da su audio loopovi , live gitare basovi itd... to je skroz drugi koncept gde druge firme ne mogu da se porede . pozzz svima

Promijenjeno od savobond79 (01.07.2011 u 04:57 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
savobond79 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:57


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije