Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Saveti za kupovinu

Saveti za kupovinu Za sve one kojima treba druga klavijatura ;)

 
 
Alati tema Display Modes
Star 08.06.2010, 14:07   #8
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.309
Downloads: 5014
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 134 puta u 122 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo kolega da i ja kazem koju iz svog iskustva. Sviram sada yamahu, a pre neke 3 godine sam imao korg is50 koji ima isti sound generator kao i30. Dan danas ne mogu prezaliti neke boje sa mog is50. Pitao si za harmonike. Mogu ti reci da su mu harmonikke bile super, imao sam par vrsta harmonika na is50 i vec godinu i kusur se trudim da napravim iole solidnu harmoniku na yamahi i ne polazi mi za rukom. Dodje mi da uzmem jedan x5d samo zbog tih boja koje su mi bile prirasle za srce kad sam imao is50. Sto se tice ostalih boja (sax, klarinet,strings, klaviri, orgulje itd...) takodje mi je na is 50 bilo sve fenomenalno. Mislim da svi znaju cuveni M1 klavir, koji je fenomenalan, a to nema sanse da nadjes na yamahi. Svaka klavijatura ima svoje prednosti i mane, ali ako ti treba aranzerska klaviijatura sa solidnim bojama, mislim da bi ti taj i30 (s obzirom na godiste) jako dobro radio posao.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije