Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 7 od ukupno 7
Pretraga je trajala svega 0,01 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: Vlado Cuk
Forum: Sport 08.09.2013, 12:56
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od Dell
Samo bez tenzija, nije tema za takvo sto. Ja...

Samo bez tenzija, nije tema za takvo sto.
Ja idem u teretanu 2 i po godine i donijela mi je za sada samo dobro. Od jedva nekih 75kg na 190 cm visine sad imam 87 i pravo da vam kazem ljudi mi govore...
Forum: Sport 08.09.2013, 12:39
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od tranzit
Jos uvijek stoji sve sto sam napisao u bilo kojoj...

Jos uvijek stoji sve sto sam napisao u bilo kojoj od tema pa i ono u vezi sa teretanom a i ono u vezi sa pusenjem, pa i to sto citiras u vezi sa srecom pojedinca. Pametnom bi zaista trebalo da bude...
Forum: Sport 07.09.2013, 14:10
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od yamahapassion
Ja dok sam ziveo u srbiji isao sam redovno u...

Ja dok sam ziveo u srbiji isao sam redovno u teretanu oko 5-6 godina, skoro svaki dan, znao sam na bench press-u izbacivati oko 150kg, bez upotrebe ikakvih suplemenata (pomenuo sam bench press, posto...
Forum: Sport 06.09.2013, 23:34
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od tranzit
Porez na budale Ace, uzimanje para na gluposti...

Porez na budale Ace, uzimanje para na gluposti koje nikome i nicemu ne sluze. I Paganini je inace isao u tretenau i vjezbao bar dva sata dnevno, a i te gumice je redovno koristio. Sve to je dovelo do...
Forum: Sport 06.09.2013, 22:54
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od zeljko
Opasnije je biti u blizini zene kad klopfka meso...

Opasnije je biti u blizini zene kad klopfka meso za snicle i ako ne pazis pa slucajno poturis ruku,nego teretana=))=))=))
Forum: Sport 06.09.2013, 22:43
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od sinisa35
Ma pusti budalastine kolega samo lagano i ne...

Ma pusti budalastine kolega samo lagano i ne pretjeruj u teretani polako i nista nece biti.Samo ces jos ojacati prste i tetive.Meni nije skodilo to ni dok sam na akademiji svirao Rahmanjinova Baha...
Forum: Sport 06.09.2013, 22:18
Odgovori: 66
Broj Pregleda: 57.696
Upisano od sinisa35
u bilo kojem sportu moze doci do povrede sake...

u bilo kojem sportu moze doci do povrede sake prstiju i tetiva.teretana ako se vjezba normalno umjereno nece skoditi ni prstima ni brzini sviranja,ako se ne radi ekstremno naravno.to valjda sam...
Rezultat od 1 do 7 od ukupno 7

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 04:33


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije