Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Pretraga Foruma

Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5
Pretraga je trajala svega 0,00 Sekundi.
Pretraga: Postovi od: hazir_71
Forum: Korg 19.04.2011, 18:13
Odgovori: 19
Broj Pregleda: 5.203
Upisano od hazir_71
Ja mislim da ce ti to resiti Gogi u Artistu, meni...

Ja mislim da ce ti to resiti Gogi u Artistu, meni jesu i sve je ok a daju i garanciju mislim da su ok momci i neubacuj global i setove od pax serije kao ni prevelike setove, ne preko 60mb pozz...
Forum: Saveti za kupovinu 18.04.2011, 17:32
Odgovori: 7
Broj Pregleda: 3.386
Upisano od hazir_71
Kolega sedmica imas nekoliko serija yamaha dx7s i...

Kolega sedmica imas nekoliko serija yamaha dx7s i yamaha dx7 2FD su "novije" one imaju i ketridž,(kartica)odakle mozes da koristis i pravis boje, serija dx7s se naprimer nemoze splitovati dok ova...
Forum: Korg 25.03.2009, 16:13
Odgovori: 15
Broj Pregleda: 7.362
Upisano od hazir_71
konkretan odgovor-meni se desilo isto, kad palis...

konkretan odgovor-meni se desilo isto, kad palis drzi intro 1 a prije toga stavi na stik os da mozes da ga instaliras ako nece otisla ti je kontrlona ploca kupi novu otidji u BL (Artist) kosta 250...
Forum: Studio - Uradi sam 23.01.2009, 02:06
Odgovori: 9
Broj Pregleda: 7.695
Upisano od hazir_71
iskreno ogy druze nisam to do sad ni pokusavao...

iskreno ogy druze nisam to do sad ni pokusavao sto sam radio radio sam na klavijaturi pa me zanima mnogo toga i dali recimo postoji program i mogucnost da kad povezes kljavu i racunar snimis nesto i...
Forum: Studio - Uradi sam 22.01.2009, 16:30
Odgovori: 9
Broj Pregleda: 7.695
Upisano od hazir_71
Povezivanje pa800 sa racunarom

pozz kolege jel neko zna najbolji nacin povezivanja pa800 s racunarom i kakve su mogucnosti(uopsteno) te veze nisam jos ovdije nista uspio naci u vezi toga ali ako sam malo promasio s pitanjem...
Rezultat od 1 do 5 od ukupno 5

 
Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 15:15


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije