Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Motif

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Yamaha Motif ES-6 (Daki) (54,28 MB) Download
Autor: gogi-japanac (Uploaded by gogi-japanac)
Date Added: 12.01.2012
Downloads: 136
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Odlican SET za ljubitelje bass i kontre.
Images
Yamaha Motif ES-6 (Daki) by gogi-japanac on 13.01.2012
You do not have permission to download files


Comments
dekiciric
14.01.2012 at 18:02
Ok,hvala!
TOPLICA
13.01.2012 at 19:23
Hvala druze dal nemas to za TR extrem,pozdrav
dekiciric
13.01.2012 at 21:37
Posto ne mogu da vidim (tj. cujem) cega ima u setu,da li se u njemu nalaze i solo boje ili pretezno bas-kontre?I jos jedno pitanje:kolio je realno tesko ili lako naci dobar set za solo za Motif Xs6?Veliki sam ljubitelj Yamahe i planiram da kupim tu klav. ali do sada nisam cuo neki preterano dobar i sredjen set za solo...
gogi-japanac
14.01.2012 at 14:55
@TOPLICA

Nemam takav SET za Tr/Extreme

@dekiciric

Skini moj SET za Motif,pod nazivom Yamaha Motif ES-6 SET.....taj set je bas raznolik i ima dosta boja za solo.....Ovaj SET Daki je inace za Bass/Kontru.
MIKI_TR
05.08.2012 at 13:52
ja imam set za KORG TR,EXTREME,CLASSIC sve radi kao na motif 99% ...tu je i stil joce kinga...set radi opasno ja koristim vec godinu dana mucim se da ga postavim al mi neide nikako
karcho
30.07.2015 at 11:49
zdravo Kolege,

Kako mogo dobiti ovai set .

Pozdrav
matoo1222
18.08.2019 at 19:44
pozz, dali bi mi mogo poslat na email ?

popamato@mail.com


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 13:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije