Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Romsko kolo za PSR Yamahu (2,8 KB) Download
Autor: nikolajanic1 (Uploaded by nikolajanic1)
Date Added: 02.09.2009
Downloads: 236
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
probajte ovo sam uredio kolce spec. za yamahu sa instrumentima na OTS .Mislim da najbolje udara iz sedmice npr A7,E7,Dm,B7 itd ili kako vama odgovara ,vec kako sta svirate,ajde pa javite kako vam se dopada.pozzzzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Narodnjak300
03.09.2009 at 22:17
Dopada mi se
gagan
04.09.2009 at 12:15
ovo je moj projekat dvojke , al nema veze nedostaju glavni parametri . poz
nikolajanic1
04.09.2009 at 14:35
da dvojka je potpuno izmjenjena sa sa instrumentima na s900 i parametri promijenjeni obzirom da su bili dosta neuskladjeni.nisam ni rekao da je moj projekat, nego da sam je uredio za yamahu i dodao sound .ovakva izvedba odgovara za s klasu yamahe i tyros jer ima ART instrumente koje nepodrzavaju starije yamahe.nadam se da time nisam nikoga povrijedio i da ce mnogim kolegama odgovarati.pozzzz
nikolajanic1
04.09.2009 at 15:41
i moje su ritmove kolege prekrajali po njhovom ukusu i to je ok.ono sto je ponudjeno na sajtu ako netko zeli izmeniti ili poboljsati i to podeliti sa drugima mislim da je za pohvalu ,konacno to radimo i sa fabrickim ritmovima ,uzmemo bazu i napravimo ritam za nase podrucje,a opet ostaje original.vise varijanti veci izbor pa kome sta odgovara,a svaka cast glavnom projektoru,pozzzz
gagan
05.09.2009 at 11:39
hvala na pohvali !!!! ta dvojka je radjena na smoj yamahi psr 1500 a parametri su radjeni u tri programa dabi to bilo to . inace ja se iskljucivo bavim izradom ritmova , stavio sam jos jedan extra sa introm . ako zelite mozemo da budemo i prijatelji poz


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 13:44


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije