Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Roland > G-1000/EM2000

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Roland G1000 Style (kljucko) (1,35 MB) Download
Autor: kljucko (Uploaded by kljucko)
Date Added: 13.03.2008
Downloads: 279
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo jos malo ritmova za G1000
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
brano
14.03.2008 at 04:13
...jeli to samo eto nek je se stavilo? mislim stvarno jebote pa uvek iste stvari po sto puta uploadate ljudi! Pa ovih ritmova tj pakovanja na kile! samo stvarate guzvu za mene pa treba se to vec jednom srediti mislim hvala tebi na uploadu meni ovo normalno ne treba mozda i ti samo to i imas a ja te bez veze napadam ali govorim uopsteno znaci bez ljutnje!
vingula
14.03.2008 at 04:17
He he he,koliko sam ja to puta govorio za setove za Korg: LE,TR,PA1X,Pa800 svaki put sve isto,prevrtiš 3 seta unatrag-opet sve isto,i onda kaže evo jedan moj najbolji set,a ono banana
kljucko
14.03.2008 at 10:28
Neki decko je trazio stylove za G1000 i ja stavio sto sam imao..Jebiga stvarno neznam sta se nalazi u drugim paketima u down sekciji za G1000,jer nisam nista skidao za nju..
milanceshow
30.04.2008 at 03:07
Ovde ima ritmova raznih Roland klavijatura.
E96/86
E600/500/300
G1000/EM2000 u formati STL koji je predvidjen za FLOPI


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 23:32


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije