Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): SAPKO JUVE (423,6 KB) Download
Autor: sapko (Uploaded by webmaster)
Date Added: 02.06.2008
Downloads: 373
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
evo vam jos setova a bice jos samo ako imate sta vako ja nisam lukav mijenjacemo.
imam dosta toga od pa 50 do pa 800 500 1x 2x sve
ovo je set takodjer extra a bice jos bolji samo da ga skinem sa klavijature doradjen pa ako mi mozete tako nesto poslat mijenjacemo da vidim dali ovdje ima dobrih ljudi ili raje pozzzz os SAPKA sve najbolje uzivajte u setu komentari ako mogu
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
JVPa50
03.06.2008 at 21:02
Cao jel imas mozda setovi samplovani Juzni Vetar ritmovi? Trazio sam svuda ali nikako da nadjem?
JVPa50
03.06.2008 at 21:02
Zaboravio sam da kazem da je za PA50
superijal
23.06.2008 at 22:09
muro stavi svoj email pa cu se javit da te nebi ja zivko


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 08:24


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije