Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): JUENI STILOVI 1.SET (354,1 KB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by TOPLICA)
Date Added: 06.07.2008
Downloads: 315
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
camponja
06.07.2008 at 17:53
I OVI SU RITMOVI ODLICNI. PROSTO NE MOGU DA SE ODLUCIM KOJI SET DA POCNEM DA KORISTIM OD OVIH NOVIH, DAL' YUGO,SASA,LEKA,NARODNI ILI PAK OVE JUZNE (PRE RECENO TUZNE)!!!
TOPLICA
06.07.2008 at 18:21
Nije moranje ako se nekome ne svidja,drugar takve su ih napravili i ja ih kupio ,nema ljutnje pozdrav druze
camponja
06.07.2008 at 22:07
Ako si za ovo dao pare iskreni mi je zao! Ako si zainteresovan mogu ti poslati par setova (naravno dzabe) koji su bar 13 puta bolji od ovog. Naravno one koje ja koristim ne daje nikom ali ove cu ti vrlo rado pokloniti. Pozdrav!!!
hazir_71
06.07.2008 at 23:33
hvala sto si poslao ali ovo druze ako si kupio bezveze si dao pare imas da ih skines za djabe(upravo ove setove) nemogu reci gdje jer da nepravimo reklamu za druge sajtove a i sve najbolje stvari su upravo ovdje
zetica
06.07.2008 at 23:37
e stvarno mi te zao ako te neko za ovo obrao da das pare,ja neznam jesi ti ovo slusao prije vec si platio,bez ljutnje,al trebao si malo otvoriti oci
Darko
07.07.2008 at 01:30
pametnije bi bilo da kaze od koga je kupijo ,da se nebi i drugi zajebali
enes_korg
13.01.2009 at 13:10
gori su oni koji ih prodaju zasto to rade,jesu li ljubomorni


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 17:54


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije