Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > PCG i KMP

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ckalja Bass (2,71 MB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by Iggy Prince)
Date Added: 09.02.2020
Downloads: 64
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
joker1205
14.02.2020 at 02:23
ostecena datoteka ako mozes ponovo da uplodujes
Korgovac-
31.03.2020 at 12:57
nije oštećena datoteka Ckalja Bass kod men radi savršeno Hvala ti mnogo Ljudino Iggy Prince)
Korgovac-
31.03.2020 at 12:57
nije oštećena datoteka Ckalja Bass kod men radi savršeno Hvala ti mnogo Ljudino Iggy Prince)
Korgovac-
31.03.2020 at 12:57
nije oštećena datoteka Ckalja Bass kod men radi savršeno Hvala ti mnogo Ljudino Iggy Prince)
Korgovac-
31.03.2020 at 12:57
nije oštećena datoteka Ckalja Bass kod men radi savršeno Hvala ti mnogo Ljudino Iggy Prince)
Korgovac-
31.03.2020 at 13:00
ala jedna te ista poruka od mene 4 puta nisam namjerno 4 poruke nemogu obrisat dovoljno je jedna da ostane
fekojack
03.04.2020 at 07:40
hvalla punoo..
joker1205
03.04.2020 at 18:32
ne znam kod mene pise da je ostecena datoteka ...ako ako mozes posalji mi na mikula1205@yahoo.com...hvala unapred


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 09:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije