Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Brma babic set (56,47 MB) Download
Autor: brma (Uploaded by Marko Ristic)
Date Added: 19.01.2020
Downloads: 221
Grade: B+
Opis i spisak fajlova
Jedan po meni full set
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
zeljko.k1
26.03.2020 at 14:07
Hvala
SavoStojic
20.08.2020 at 18:25
Dobar dan, ne mogu da skinem ni jedan set...pise mi ovoavoStojic. Vaš nalog nema mogućnost da koristi ovu opciju. Razlozi za ovo mogu biti sledeći:

Vaš nalog je ili deaktiviran, ili ga uopšte niste aktivirali.


Koristite opciju koja nije namenjena da bude korišćena strane od Vaše korisničke grupe.


Nalog je deaktiviran zbog neispravne adrese. Ovo možete rešiti promenom email adrese za koju je vezan Vaš nalog.


Pokušavate da odgovorite na poruku u oglasima, što nije niti moguće niti dozvoljeno.


Pokušavate da preuzmete fajl iz download sekcije, a da niste zaslužili download privilegije.

Ne zna da radim...aktivirao sam acaunt
nesa1979
07.10.2020 at 16:32
Pozdrav
kupio sam korg pa 500 od turaka pa je prazan

imali ko da bi mi dao neki set
ja kad budem nabavio rado cu staviti u ovoj grupi
hvala unapred
ikizza89
13.12.2020 at 14:22
Hvala za share, isprobacu
ackeking
09.02.2021 at 10:28
Dobar dan. Imam isti problem koa i @SavoStojic, ne znam kako da skinem set, ili rtitam. Da li moze pomoc?
Rada1408
28.02.2021 at 18:39
Postovanje trebala bi ovaj set, probavala sam skidat pa mi nije islo ako neko moze da mi posalje bila bi zahvalana r.vrejic@gmail.com
Milosh
20.05.2021 at 22:51
Cao da li neko moze da mi posalje set posto ne mogu da skinem, hvala puno svim clanovima bumilos@gmail.com
Steffy
23.10.2021 at 00:15
Zdravo svima, da li mogu da dobijem kontakt nekog od glavnih likova na ovom sajtu, moderatora sajta ili kako se to vec tacno naziva, nisam siguran ? Hvala unapred


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 04:50


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije