Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.12.2010, 00:42   #1
gagy
Vredan član društva
 
gagy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.03.2009
Mjesto: Gradiska,BiH
Postovi: 164
Downloads: 220
Uploads: 6
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 16 puta u 16 Postova
Instrumenti: korg pa3x
gagy befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
gagy pošalji poruku preko MSN messengera gagy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Problem-mrtvi pixeli na displayu

U prijasnjim temama vezanim za kvar displaya ne nadjoh odgovor,pa ako je neko upucen neka pomogne.Naime,sinoc mi je prilikom postavljanja opreme prije svirke ispao lap top na klavijaturu te je udario izmedju ostalog u donji lijevi ugao displaya gdje se odmah pokazalo 15-tak zutih pixela koji su vjerovatno mrtvi.E sad,oni srecom,ne smetaju niti zaklanjaju bilo koji natpis na displayu jer su skroz u donjem lijevom uglu ali mi "bodu"oci!Moja pitanja su:da li se oni vremenom sire i da li postoji servis za popravku ovog kvara?Ili mi ne gine novi display?Hvala unaprijed!
Dodato:
Zaboravih napomenuti da je Korg pa1x u pitanju.

Promijenjeno od gagy (13.12.2010 u 01:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
gagy je offline   Reply With Quote
Star 17.12.2010, 04:59   #2
stejaxpro
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.12.2010
Postovi: 5
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
stejaxpro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

mislim da ti se nece siriti te tackice.ne smetaju ti pri radu i to je najbitnije,mada ako ti bas bodu ocu mislim da ti ne gine nov display,takva pojavu sam video jos ranije na pa 80 i majstor mi je rekao da se display mora menjati ceo,e sad na novijim korgovima nisam siguran da li se menja ceo ekran ...hvala bogu sto ne znam . I mislim da je svaka popravka i majstorisanje oko touch screen-a skupa tako da ...vidi sta ces.ako ti ne smeta pri radu samo cepaj,a opet ako imas novca odnesi je kod majstora da ti kaze resenje.u svakom slucaju mislim da ce ti dati bolji i strucniji savet . pozz
stejaxpro je offline   Reply With Quote
Star 17.12.2010, 05:28   #3
GOKOARSOV33
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.07.2006
Mjesto: Macedonia
Postovi: 85
Downloads: 374
Uploads: 6
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 39 puta u 20 Postova
Instrumenti: trenutno Pa 800
GOKOARSOV33 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Displej molras zamenjiti nov a oko sirenja tih pixela zavisi kakva je pukotina izmedju unutrasnjih slojeva displeja ako se fizicki ne pritiska stalno displej ne bi trebalo da se to prosiri ali u suprotno garant ce biti prosirenja a lek za to nema to se ne servisira jedino nov displey
GOKOARSOV33 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:08


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije