Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.08.2015, 18:42   #1
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Pomoć oko slaganja seta na PA1X (PRO)

Pozdrav svima! Zakleo sam se da neću objaviti više ni jedan post niti ostaviti komentar i držalo me to još malo pa...dvije godine Nije to sada više ni bitno zašto sam se ja povukao nakon puno aktivnih godina provedenih na ovom forumu. U principu klavijature nisam ni izvadio iz kofera već godinu i 8 mjeseci, čak totalno i prestao sa slušanjem muzike...malo je falilo i mamu da izbacim iz kuće kada prebaci na Pink ili Grand Prošlo je to sve... Vjerujte da klavijaturu ne bi ni izvadio da mi nije bila poplava u stanu i morao sam da vidim kolika je šteta i na klavijaturama jer su i koferi bili pod vodom... Napisao sam ja sada svašta u OFF-TOPIC-u ali morao sam malo da vam otvorim dušu. Sada planiram ponovo da se vratim u muzičke vode u kojima sam profesionalno proveo više od 15 godina. Moram prepakovati set u Pa1X PRO i ponovo složiti sve, izbaciti nepotrebno smeće i najvjerovatnije raditi na sva četiri izlaza. Zaboravio sam sve to kako se radi. Sjećam se da je bio problem kada se brišu multi semplovi i poslije toga i sami semplovi pojedinačno, da dođe do pomjeranja ostalih semplova koji su od koristi i koji su planirani da ostanu u klavijaturi. Znam da sam jednom pokušao da očistim baš ovo što planiram sada i da su mi loop-ovi prestali sa radom, jednostavno promijenjeno je njihovo mjesto. Mislim na onaj prefix, broj koji PA automatski dodjeljuje prilikom ubacivanja sempla u klavijaturu. Nemam vremena puno da "kopam" po forumu i zato se izvinjavam moderatorima i na ponovljenoj temi i na off-u. Da skratim, ritmove ne bih brisao, brisao bi neke multi-e i samplove da jednostavno oslobodim prostor za novi drum kit (semplovi). Potrebni su mi svi loop-ovi koje sam koristio jer su svi većinom u upotrebi na perc traci. Izvinjavam se još jednom za malo duži post.... puno pozdrava svima od "penzionisanog" muzičara
DinO74 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije