Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 02.12.2006, 19:06   #21
blatusan
Suludi Moderator
 
blatusan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2005
Mjesto: Stuttgart
Godina: 36
Postovi: 612
Downloads: 631
Uploads: 13
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 12 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg pa2x, Korg Pa4x, Korg triton classic ( sa moss )
Interesi: Muzika, Fudbal,Zene,Pive
blatusan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
blatusan pošalji poruku preko MSN messengera blatusan pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hehehhee, Nedime, da ti nisi nesto zaboravio, sta znaci muzika i koja je svrha muzike? I ja stvarno i nerazumijem to sto si pisao: VIRUS; ANDROMEDA, JUNO, ili sta ja znam, to je iskustvo nema sta. Ti si perfektionista nema sta, a hoces cinjenice? kad kazem da si prepotentan, istina je jer uvijek u svakom postu nesto mutljas vamo tamo a taj kome je trebo savjet ili pomoc nerazumije i ti to sam znas ali hoces da se pokazez i ocekujes pohvalu ili sta ja znam. Ironican, volis brate da ironises nema sta i to jako puno da nenavodim sad koje postove ili sta ja znam. Sto se tice glulme, moze u istu kategoriju sa prepotentnoscu. A kako cemo biti u istom nivo, hahahahaha, ja znam ljudi koji su naprimjer mnogo bolji i iskusniji od tebe i super se razumijemo al ako hoces da navedem nije problem samo javi. A razlog sto sam te blokiro zato sto si mi ga do grla jednom sukno na nasem jeziku receno. I necu da ti psujem i nabrajam nije to moj "NIVO" a samo zato sto te postujem kao starijeg i iskusnijeg covjeka sto se tice svega u zivotu. Sta god sad ja tebi da napises ti ces se naljutit a da ti pravo kazem boli me ona stvar hoces li ili neces jer nije ni tebe nista zabolilo kad si ponizio moju svirku. Al nema veze znas. Dakle opet se preucavas i meni govorim nismo na istom nivou, znaci pravis kao u onim starim filmovima ti neki bogatas a ja rob, sluga kojeg mislis da mozes pljuvat sa visine. Tako ja to vidim i znam da negrijesim. I samo se sjeti, dali je toliko bitno imati milion klavijaturo kao sto imas ti ma da nevjerujem, ili kao ja da dobijem pohvalu za pa50 od covjeka koji ima sve ama bas sve i zna sve i da mi kaze da sam sredio 50-ku kao 80 nije sad skroz da je isto normalno ali je dosta slicno dakle ja sam postigo to radom od 6 mjeseci i nikad nisam zadovoljan i imam zelju a nemam para i nemam koga da me gura. Jer skola je u pitanju poso i majka na samrti. A imam brate volju za muziku ovisim o njoj.To je to
Pozdrav svima vama osim tebi Nedime.
blatusan je offline  
Star 02.12.2006, 19:29   #22
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Prijatelji, molim vas nemojte da psujete. Vi ste redovni clanovi i nemojte da zbog takvih gluposti vas moramo banirati sa foruma . Molim vas

Ove teme "koji je aranzer bolji" su veoma glupe, bas iz razloga sto ne postoji "najbolji aranzer". Naravno vremenom se tehnologija mjenja i NOVI jeftini aranzeri postaju bolji od onih nekadasnjih skupih jer kompanije nemaju vise ideja sta to novo da naprave u jeftinom, da bi se prodavao. Jedino da nam naprave aranzer od 5cm duzine i 2.5cm sirine pa da ga sa cackalicom za zube sviramo.
Meni je najvaznije kada kupujem aranzer da ima sampler, ima Upper1|Upper2|Upper3|Lower (u Yamahinoj terminologiji R1, R2, R3, Lower), da ima velocity i aftertouch, malo vecu polifoniju (64+) i po mogucnosti portamento. Ako je meni ovo najvaznije to ne znaci da je i vama isto tako. Vjerujem Yamahi i Korgu zato sto sam njihove produkte koristio, to ne znaci da Roland ne valja itd. PA800 mi je zapao za oko jer ima mnogo slicnosti sa novim Yamahinim aranzerima + sve Korgove prednosti. Tako i vi morate da odlucite jednom za uvjek sta je to sto vam je potrebno na aranzeru. Nema stvarno svrhe za svadjom oko ovakvih gluposti, samo prijatelje gubite.

Svi ste upravu jer u ovakvoj temi ne postoji jedan odgovor, nije ovo matematika.
Korgminator je offline  
Star 03.12.2006, 03:09   #23
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Najgore od svega je shto je vas par tu malo vishe pochelo da subjektivizuje temu, tako da nije ni chudo da nastane ovakva GLUPOST!!!
Kako sam chitao, blusa je pravi pocheo sa subjektivizacijom bez realnih komentara...
Dalje ste svi tako nastavili.
Sve se svodi na neki vash ukus i neko vashe mishljenje.
Iskreno, pitanje je kolikoje bilo koje bitno i realno...
Blusa kaze da ne moze da poredi 9000 sa PA80 i da je PA mnogo bolji...
Meni nije, ali necu zato nikoga da napadam...

Srecom, ovaj put niste otishli u krajnjost, kao shto inache znate, i nadam se da ce se sve ovo zavrshiti mirno...

Ova tema, naravno, ide u LOCK!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline  
Tema zaključana

Favoriti

Oznake
korg


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije