Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 08.09.2014, 03:46   #1
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 647
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard branoy pa3x pitanja

ee sad da vas i ja davim malo. nek bude ovo post gde cu da pitam uvek nesto sto ne skontam u vezi pa3x a bice pitanja uf haha

evo za pocetak neka od njih

u klavijaturi kad sam kupio bio je OS 1.62
e sad ja skinuo OS 1.63 i Resource 1.63, apdejtovao korga i prazno sve nema semplova, cisto fabrika sto i zelim, od nule da krenem.

1.ubacio u Favorite 1,2 i 3 neke strane stilove koji samo fabriku koriste a u 4 favorite pod broj 1 ubacio neki stil rumba koja sadrzi semplove programe i user dk.
popisem koji su programi i user dk u setu, odem krenem redom pa ucitavnje na moja prazna mesta u korgu, i onda idem u stile record edit stile, i nadjem te boje i drum kit i na kraju write stile, jeli tako? i to je to, stil sa semplovima i drum kits loops sredjen kako je bio u nekom drugom setu?

2.favorite rename? da napravim neki red

3.za svaki slucaj uvek imati na usb resource i os 1.63?

4. sto je 127.064.000 u korgu user01 npr to je na usb setu kad udjemo u SOUND USER01 01:01 , znaci za jedan broj vise? posto na klavi ide od 000-127 a na usb setu u istom sound folderu idu brojevi od 01-128
Dodato:
5. koja je razlika ako promenim boje direktno na stilu, i onda u cosku odem na Write Current Style Settings i on to zapamti znaci pored onoga sto idemo na RECORD pa EDIT stile gde to isto uradim i opet odem na Write to isti stil?

6? npr sredim stil za neku pesmu od gotovog nekog u korgu, al promenim efekte, odnose, boje za pesmu, jel se to snima pod Preformance (pa ucitavam sa Style Change) ili u Songbook da mi preformance ostanu za solo boje?
Dodato:
6. jel ovo tacno da je neko krekovao pa3x os?
https://www.youtube.com/watch?v=Ik_GvnvICOo
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (08.09.2014 u 04:19 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
branoy je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 11:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije