Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Zvučnici

Zvučnici Ono što treba da da dobar zvuk

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.09.2017, 06:33   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Problem sa kutijom u granciji - Thomman

Pozz svima...Decembra lane smo kupili nove JBl SRX 815p aktivne kutije, iz Thommana...Veceras smo imali peh sa jednom kutijom, tj. samo i jednu smo i nosili, trebala je samo za monitoring, i nije bila nesto mnogo jako pojacana, elem, samo je u jednom momentu prestao da radi visokotonac, i vise od njega ni traga ni glasa...Nije bilo ni neke mikrofonije,konstantne i jake, samo eto iz cista mira prestao da radi...Probam je malopre i kuci, rekoh ajd mozda je do kabla, ali slaba vajda, ne radi visoki....E sad posto je kutija jos u garanciji u Thommanu, sta mi je ciniti - da li da je saljem nazad cak za Nemacku da je njihov servis pregleda, ili da probam sam da je otvorim da vidim da nije samo neki kabli spao za visokotonca( desavalo mi se na proslom JBl-u PRX) ??? Verovatno ako primete da je kutija vec otvarana nista od garancije...Kako ga cenite, sta da mu cinim? Inace imate li iskustva sa reklamacijama kod Thommana, koliko traje procedura, da li su generalno azurni i ekspeditivni, ili moze to i da se otegne? Hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:59


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije