Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju Yamaha-e, Korg-ove, Roland-e ili za one koji imaju meshovita pitanja.

 
 
Alati tema Display Modes
Star 07.12.2007, 01:34   #1
igorpan
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Idee Pomoc oko kupovine klavijature.

Dakle, nov sam i na forumu i u ovom svetu aranzera , sintisajzera itd itd.
Sviram odlicno klavir i snalazim se prilicno na gitari. Potrebna mi je klavijatura. Dosta komponujem sam i trebalo bi da napravim bend sa drushtvom (gitara, bas gitara, bubnjevi, vokal i naravno klavijatura ). Svirali bismo pretezno rok i metal, mada bi bilo tu i pop-a. Nikad nisam svirao klavijaturu i ne znam da li treba da kupujem one od 61 dirku. Gledao sam dosta po netu i naisao na aranzer Casio WK-8000 (800 e) i ima svih 88 dirki. Vidim da je dosta ljudi ispljuvalo kasio sto se tice klavijatura, ali je ovo najvisa cena do koje mogu da idem.

Da li bi neko mogao da mi kaze, da li se isplati kupovati ga ili, ako ne da mi preporuci nesto od ovih Roland, Yamaha, Korg, u vrh glave 900 e.

Jako konfuzno, ali ne umem lepse da objasnim.

Promijenjeno od igorpan (07.12.2007 u 01:38 sati)
  Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
klavijature, kupovine, oko, pomoc


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:43


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije