Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.09.2005, 09:57   #11
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav Vladane !

Care, ajd molim te uzmi materijal od Gazde. Mislim nije mi problem poslati, nego nikako da pronađem tvoj e-mail :oops:
Što se tiće obnašanja funkcije Admina, mogu reći samo Hvala, ali smatram da još uvijek nemam toliko vremena da to kvalitetno obavljam. Radje bih ostao i dalje kao vanjski suradnik, koji će se truditi da bude što je moguće više aktiviran ovdje, i da svojim znanjem i savjetima (koliko znam- nisam enciklopedija ) pomognem. No kolega Laky, bi upravo ovdje mogao doći do izražaja mnogo, jer ima jako dobre pedagoške metode rada. Zavrjedio je.
Ne znam kako bi smo započeli školu rada s aranžerima, jer ne znam konkretno što članove mući. Sorry, ali malo mi je glupo pisat o tome gdje se klavijatura pali i kako se stavlja disketa u nj.
Možda da skiciramo neke smjernice, pa bi moglo lakše startat s pisanjem, jer osobno ne bih želio da ova priča nema ni glave ni repa.

Pozdrav
kreso je offline   Reply With Quote
Star 13.09.2005, 01:43   #12
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ono shto si pocheo je odlichno!

Nadam se da ce i drugi napisati shtoshta tako korisno u vezi nekoh drugih modela...


Shto se administracije tiche...
Tebi sam Kresho odgovorio na mail, a Tebe i Laky-a sam vec ovde predlozio da se prihvatite posla.
Laky u tebe gledam!
Shta te koshta da budesh malko admin?


Shto se pomenutog materijala tiche...
Miodrag ga je uploadovao na server, a ja se nadam da cu uskoro uloviti vremena da ga prelistam i preuredim u oblik pogodan za postavljanje na server.
Kao shto sam na jednoj temi pomenuo trebalo bi da ulovim vremena da uradim sve shto vec odavno obecavam, negde posle 19-og.

Malo sam pregledao Lakyev text, ne preterano pazljivo, ali iz ovoga shto sam do sada prochitao chini mi se da iz svega ovoga stvarno moze neshto ispasti.

Verovatno cu i ja na sve to dodati josh neshto, pa neko sledeci itd...

Prvo sam mislio da se sve ovo postoje u jednu temu na forumu, ali bojim se da nakon svega tema moze da izgubi ceo smisao, pa sam se zato udluchio da otvorim u odeljku tutorijali novu temu na koju ce se dodavati oni textovi sa foruma za koje se svi slozimo da su vazni da tamo stoje...

Naravno, prihvatam dalje predloge i ideje...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 13.09.2005, 14:39   #13
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prochitao sam text detaljno.
Ti Laky nisi normalan!

SVAKA CHAST!
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 13.09.2005, 19:11   #14
laky
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 09.11.2004
Postovi: 209
Downloads: 543
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
laky befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vaxteru hvala na poverenju ali trenutno stvarno nemam vremena za tako jednu obavezu.Vec sam ti u mailu ranije rekao da ja cak i ne idem u DU centar, vec sam decu zamolio da mi skidaju fajlove Ja cu se truditi koliko mogu da ucestvujem u radu foruma.
Sto se tice Kresinog teksta, stvarno je odlican.Uskoro se i ja pridruzujem.Bitno je da se krene i vreme ce uciniti svoje.

PS Hvala na komplimentu.
laky je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
internet, sviranja, škola


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:34


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije