Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Razglasi i ozvučenja > Mixeri

Mixeri Sve o miksetama

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 23.02.2012, 17:23   #1
gorankm
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.10.2011
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
gorankm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard behringer pmp 3000.

Nudi mi prijatelj behringer pmp 3000 da mi proda a ja nisam toliko upucen u te miksere pa me niteresuje dali vredi da se kupi ova sprava.
gorankm je offline   Reply With Quote
Star 29.02.2012, 19:57   #2
nurfi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.06.2005
Postovi: 19
Downloads: 137
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
nurfi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

postovani kolega mnogi ce ti reci bjezi od ove firme,ali moje iskustvo je drugacije posto sam radio skoro 2 godine sa tom mixetom dok nije snagator vrisno,ali danas radim sa istom samo pmp 4000 2x800 wati a pmp 3000 je 2x600 mada ni jedna nema toliko snage.Jedino se pjevaci malo bune zbog sto bi mi rekli echa ali meni to nije nikad smetalo i onako smo malo placeni a sve treba da kupimo.Ali hocu da ti kazem znaci jedna svirka i mixer je placen a ja radim znaci vec skoro 5 godina sa ovim mixerima i meni su dobri.Kome nevalja echo nek sebi kupi sta mu odgovara i sta valja pa nek pjeva a za instrumente je super.Jedino kupi dvije 15(box) i udri ili ja koristim 3 system 15-10-horn.
Toliko od mene ako sam ti sta pomogo ali znam da ces procitati puno negativni stvari o ovom mixeru pa ti odluci ali opet da naglasim koliko para toliko muzike.
vozdra nurfi
nurfi je offline   Reply With Quote
Star 29.02.2012, 20:30   #3
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Gle ovo, imao sam behringera PMP5000 koji je u sustini isti, samo vise kanala ima, to cudo od miksete ne daje 2x600w(daje u peak-u), sinusne snage ima 2x215-220w u 8 ohma po kanalu(sto za pocetak nije lose), meni kao pocetnicka "mikseta" je stvarno valjala i sluzila me, e sad, mana na njoj je sto moras "prelemit" izlaze (speakonske) jer se pri vecoj temperaturi zagrijavaju pa se odleme(koliko sam dobro upucen), jer je i samim tim moja mikseta ta pmp5000 koju sam imao radjena tako(prelemljeni izlazi, tj. ucvrsceni). Sve u svemu, za pocetak ona je sasvim dovoljna, ja sam odradio svadbu od 70-80 ljudi i stvarno me nije izdala, samo mana su joj efekti(nekako su plasticni) i to sa tim izlazima. A o pucanju kanala necu da govorim jer je to u sustini ljudski faktor "kriv", meni nije pukao do sada niti jedan(tj. kada sam imao behringera)... Kupio sam je za 350€ i prodao za toliko eto... a ova pmp3000 sigurno je 50-70€ manje(tako se krece cijena).. eto toliko. Sretno i pozz.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 02.03.2012, 08:55   #4
gorankm
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.10.2011
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
gorankm befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala kolege na savet ali ja sam se odlucio za dinakord 1000-3 posto je mocana masina da nebih rizikovao u svemu ovome.
gorankm je offline   Reply With Quote
Star 02.03.2012, 09:09   #5
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

:O dobro si skocio sa behringera na dynacorda A jbg kol'ko para tol'ko muzike
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:48


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije