Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.08.2009, 09:46   #31
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

S obzirom da nas na ovom forumu ima sa svih krajeva ove planete,

pa samim tim iz svih krajeva EX-YU, ja bi najljepše molio kolege, da kraj svojih pisanih riječi ne stavljaju kojekakve bezvezne smajliće, i da paze šta pišu,jel se bojim da bi to moglo ( ko i obično ) izazvat bespotrebne svađe.
A i ovo nije tema o Etno i geografskim područjima nego o raznim neželjenim događajima na svirkama.
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline   Reply With Quote
Star 28.08.2009, 05:37   #32
Belja_SO
Drugar foruma
 
Belja_SO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2005
Mjesto: SOMBOR
Godina: 36
Postovi: 59
Downloads: 811
Uploads: 2
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: PA800 Yamaha DX21 i Yamaha DX11
Interesi: sviranje :)
Belja_SO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Belja_SO pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

svirko prijatelju,totalno si upravu,svaki put skrenu s teme .... nemoj da se neko naljuti al tako je ...
Belja_SO je offline   Reply With Quote
Star 06.09.2009, 13:40   #33
caka012
Ovaj baš voli da kuca
 
caka012's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Mjesto: Pozarevac, Srbija
Godina: 55
Postovi: 383
Downloads: 388
Uploads: 7
Rekao HVALA: 29
Zahvalili mu 30 puta u 26 Postova
Instrumenti: PSR 3000, Triton LE, jedan stari kontrabas i jedna bas gitara
caka012 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
caka012 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ovo se desilo mojim kolegama. Pogodili svadbu za garanciju od 1000 evra. Svadba bila extra, puno mladih, veselo, sve kako treba. Svi su vrlo kvalitetni muzicari i kao ekipa rade vec godinama, tako da je svirka garantovano bila na nivou. Sviraju sve, od Silvane do Nirvane. Medjutim, baksisa nista. Negde na pola svirke su rekli domacinu da ima malo baksisa i da je u njegovom interesu da ih pusti da malo krenu sa narudzbinama, da bi on manje dopolatio. On im je rekao da samo sviraju i uzivaju, da ne brinu za novac, doplatice koliko treba.
Kad su na kraju svirke izbrojali novac, bilo je nesto preko 200 evra baksisa. Rekli su mu koliko treba da doplati, a on im je rekao da mu ne pada na pamet, da su najgora muzika koju je ikada cuo, da su mu upropastili svadbu i da budu srecni sto nece da im trazi nazad i ono sto su zaradili. ispade frka na kraju i sve sto moze da se ocekuje u toj prilici, ali pare dobili nisu.
caka012 je offline   Reply With Quote
Star 19.09.2009, 07:04   #34
Belja_SO
Drugar foruma
 
Belja_SO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2005
Mjesto: SOMBOR
Godina: 36
Postovi: 59
Downloads: 811
Uploads: 2
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: PA800 Yamaha DX21 i Yamaha DX11
Interesi: sviranje :)
Belja_SO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Belja_SO pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

ewo weceras sranje kod mene,nema nikog na svirci,tj bilo par ljudi i neki likovi opizde samar mom pevacu,a gazda i security samo gledaju, i odu oni i tu nikog vise (lokal prima 1000 ljudi) i mi par pesama i kraj. I gazda se izgubio kao ima neki problem(malo sutra) i ja ga zovem reko gde si ti ae da nas ispalatis nema nista . I on meni ko si ti da pravis fajront ,ja reko nisam niko al buraz nema ovde nikog-kao sad cu ja doci,ma reko doci boli me tuki. i tu on dolazi (lokal inace radi do 4 kao ) al ono nema zive duse. NEgo dolazi gazda i on meni kao pocne da kenja sta ti pravis fajront. Ja reko vidi pre svega nisam ja napravio fajront vec ovi momci su rasterali i to malo ljudi sto je bilo,a kolektivno smo napravili fajront zaedno s konobarima. I tu on pocne da kenja ja reko ma daj odjebi,kurcis se tu i izigravas bosa a ne smes da pisnes i tu na svo to sranje lokal u 2 i 15 pocinje da se puni i opet dolaze ti likovi (nasmrkani,odvaljeni od droge) i kao on se smirio kad sam ga iznapusavao i sta cemo sad ocemo svirati ili ne,ja reko vidi mozemo mi svirati al smo zavrsili,i on ma ja sam skocio odma kad su ga dirali... Ja reko pricacemo sutra odo da sviram ...
Belja_SO je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:28


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije