Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 19.11.2015, 18:04   #11
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@mimiki
Ne ljuti se druze na bata Nesu,evo napisacu i ovde razlog zasto prodajem BK-9.To nema veze sa nedostacima i manama same klavijature,zato je i Nesina reakcija takva.Razlog je cisto finansijske prirode.Volju na klavijaturu mi ubija cinjenica da svi muzicari u mom gradu skoro bez izuzetka sviraju i za po 2000din po clanu na vece.Retko ko od njih moze da se pohvali da "ubode" s'vremena na vreme i koju svadbicu.Sav posao nam uzimaju muzicari iz okolnih gradova a razlog za to je vrlo jednostavan-sve gazde lokala lobiraju za njih,dakle nije stvar u kvaltetu muziciranja ili kvalitetu opreme.Zasto lobiraju za njih?
Zato sto ih ljudi u gradu ne poznaju,kod vecine nema porudzbina ili ima vrlo malo a samim tim i nema porudzbina "preko veze"(kad te licno poznaje pola grada u kome sviras drugaciji je odnos publike prema muzici).Nema ostajanja prekovremeno sa vrlo retkim izuzecima(kad su krimosi u pitanju nema kraja) i manje je lumpovanja i problema a vrlo cesto iz gore navedenih razloga bude malo i veselja jer orkestar ne moze da pogodi repertoar vecine u publici jer je recimo mlada narucila Rock repertoar za svoju dusu.Koji je interes ovih sto lobiraju?Logika je jednostavna,manje veselja,manje se jede i pije(a kad se pogadjaju pice je neograniceno dok je realnost sasvim drugacija).Drugo kad se veselje zavrsi "na vreme" u 19h imaju mogucnost za jos jednu tezgu-nocnu.Beskrupuloznost i alavost im ide do te mere da ono sto je ostalo sa prethodnog veselja sluze na sledecem veselju cim neka ekipa dobro popije pa ne moze da primeti-nista se ne baca!
Van pameti mi je da vucaram po raznim cumezima 1200evrica kolko sam je platio da bi zaradio 2000-3000 din.Cesto puta ostanemo samo na gazi,bez baksisa.
Sladje mi je kad sa GW8(oko 350eura) drmnem dobru lovu!

Promijenjeno od Boban010 (19.11.2015 u 18:10 sati)
Boban010 je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:47


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije