Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 29.01.2014, 13:44   #9
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Evo mene opet i opet problem oko kompresovanja semplova...Elem, poceo sam da pravim neki set jovo nanovo,i napunio 128 mb rama,pustim da se kompresuje set i opet on to radio skoro 7 sati i ninako da zavrsi,i ja ga prekinuo....kad sam upalio klajvu i udjem u sound/record da vidim sta se desava sa semplovima, vidim da su pola oznaceni tamno sivom bojom,kompresovani kako valja,imaju zvezdicu pored,i sa njima je sve ok, reprodukuju se kako treba i to je to, a druga polovina semplova su oznaceni bledo sivom bojom,imaju zvezdicu pored,ali su nedostupni ,tj. kad kliknem na neki od tih semplova nista se ne desava,ne mogu da ga otvorim u sampling editoru da ga repordukujem? e sad sta je problem s tim semplovima? zasto nece da se reprodukuju? i ostalo mi je na kraju nesto malo semplova koji uopste nisu kompresovani,i kad idem opet na compress all,da probam da kompresujem te preostale semplove ,nista se ne desava ,nece da pokrene kompresovanje....u cemu je fora? dal sam trebao da ga pustim jos duze da radi? mada kako sam citao po forumima i iz razgovora sa kolegama,nikom to ne traje duze od 3-4 sati najvise,a ja kuburim s ovim, evo i par postova iznad i prosli put kad sam radio kompresovanje ,trajalo 12 sati i tad sam morao da ga prekinem...gde je problem? hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije