Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 14.08.2011, 14:45   #11
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dobra je stvar sto je interventna dosla i odvezla ga, inace kakva je situacija kod nas, dobro pa tebe nisu odvezli, sretno na sudu i javi kako je proslo
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 15:06   #12
zoric
Ovaj baš voli da kuca
 
zoric's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.04.2010
Mjesto: Prigrevica
Postovi: 344
Downloads: 507
Uploads: 1
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Pa3X 76 i Korg Triton Le
zoric befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hocu druze....oticu da se konsultujem sta dalje da uradim, na ovome nemoze ostati...jutros su bili u stanici nas 6 I ta jadna devojka sto je razvlacio za kosu I kolega pevac,sinoc sam prvi put radio sa momcima,i svaka im cast....svi su poludeli.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
zoric je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 15:12   #13
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Obavezno nađi dobrog advokata, dobijaš ih sigurno ako ima par video snimaka. Dešavalo se par puta obično panduri mimo suda traže da ti daju neku nadoknadu, da ih ne bi "skidali" sa posla... e posle je na tebi dal ćeš da teraš do kraja il da mu oprostiš...
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 15:17   #14
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kolege,samo bi vas zamolio da malo koristimo primereniji recnik u komentarima...razumljiv je bes i ljutnja ali malo samo da povedemo racuna o recniku. Hvala na razumevanju
  Reply With Quote
Star 14.08.2011, 15:18   #15
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

imaces pritisaka sa raznih strana zbog toga sto ti se dogodilo.

ne nasedaj na provokacije,budi smiren,ne pricaj nikom sta ces da radis a za to vreme podnesi krivicnu prijavu protiv njega.
To treba da ti napise neki iskusan advokat koji se bavi krivicom za koga znas da je pouzdan.

uvek se vodi prvo krivicni postupak kroz istragu pa se tek onda ide na sud za krivicu a tek ako bude utvrdjena krivica i ako bude osudjen se podnosi odstetni zahtev putem parnicnog postupka.

ne nadaj se da ce to brzo biti gotovo ali na tebi je da ne odustajes i da sto pre kontaktiras svedoke koji ce tvoju pricu potvrditi na sudu.

toliko od mene.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 16:53   #16
negovan
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.07.2009
Mjesto: Kacarevo
Postovi: 178
Downloads: 498
Uploads: 20
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 32 puta u 30 Postova
Instrumenti: korg Pa3x i dallape
negovan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sinoc sviram u Pancevu, i dosli panduri. Korektni, javili se i otisli. Kada sam krenuo sa svirke, malo sam i popio i vozio brze i zaustave me, isti. Eto, progledali mi kroz prste, rekli sledeci put jedna pesma za nas i to je to. Nisu svi isti, ali ovako, da se nadovezem na tvoju situaciju. Poznanik, bivsi policajac, isto je popio i prebio nekog decka. Za to ide momentalna suspenzija dok se ne zavrsi sudski postupak, dakle njega i drzava tereti bez obzira da li ti podneo privatnu tuzbu ili ne, jer policija i kada je u civilu, ne sme da napravi neku glupost. Dobices ga sigurno na sudu, ali s obzirom kako je kod nas, procice par godina.
negovan je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 17:52   #17
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jednom su mi počupali glavni kabel od struje iz "zida" što me je momentalno razljutilo. Nikakva upozorenja,pristojnost. Samo su rekli da ako nas više čuju da će bit belaja i otišli. Da je nešto crklo od opreme,ja mu kažem da bi imao pune gaće kad bi ga dovatili...

Opet druga situacija,dolazi pandur u birtiju i ravno na mene,sagne se i smanji na mixeru master volume i šapne mi: "Držite ovako i bit će u redu." Ja se nasmijem i nastavim tiše... Koji car!

Dakle,ima ih šta su takva ***** a ima ih koji su fer i korektni i te treba da se poštuje. Ovoga goni kako znaš jer zaslužuje. Sretno!
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 18:04   #18
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

smuhac,trebao si tog pandura iz druge situacije zamoliti da ti malo poštima i ekvilajzer.
Šalim se.Ima ih svakakvih.Ja,do sad,nisam imao nikakvih problema sa njima,a radim ovaj posao više od 25 godina..Pozdrav!
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 14.08.2011, 18:28   #19
bokivelik
Donator
 
bokivelik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.04.2009
Mjesto: H 68° L 51
Godina: 41
Postovi: 193
Downloads: 684
Uploads: 11
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 32 puta u 27 Postova
Instrumenti: KORG PA4
bokivelik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokivelik pošalji poruku preko MSN messengera bokivelik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ....

Samo mirno i stalozeno poslusaj iskusnije kolege i tuzi ga.
Tako se barem u svetu radi a kod nas kakav ce biti ishod sve zavisi kakvog ces advokata naci. Javi sta si uradio obavezno!
Pozdrav i srecno.
__________________

"Nemorate biti bolji od drugih budite samo najbolji sto mozete"



bokivelik je offline   Reply With Quote
Star 15.08.2011, 16:31   #20
zoric
Ovaj baš voli da kuca
 
zoric's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.04.2010
Mjesto: Prigrevica
Postovi: 344
Downloads: 507
Uploads: 1
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 28 puta u 25 Postova
Instrumenti: Pa3X 76 i Korg Triton Le
zoric befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo I na lokalnim vestima je izasao clanak o desavanju na svirci .....jos uvek nije nista izaslo na youtube nije mi jasno svi zivi su snimali....



Dana 14.08.2011. godine, oko 01,00 časova, u Bačkom Monoštoru, u ugostiteljskom objektu «Bumerang», policijski službenik Zoran G. narušavao je javni red i mir fizički nasrćući na prisutne.

Nadležni tužilac delo je kvalifikovao kao Zlostavljanje i mučenje. Policijski službenik Zoran G. danas će nakon lišenja slobode uz krivičnu prijavu zbog osnova sumnje da je izvršio krivična dela zlostavljanje i mučenje i lažno prijavljivanje biti sproveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Somboru.

Protiv policijskog službenika pokrenut je i disciplinski postupak u skladu sa Zakonom o policiji a Zoran G. je udaljen iz službe do okončanja disciplinskog postupka.

Policijska uprava u Somboru izražava žaljenje posetiocima «Bodrog festa» zbog neprimerenog ponašanja policijskog službenika i očekuje da akt pojedinca neće negativno uticati na uspostavljenu saradnju Policijske uprave, Mesne zajednice «Bački Monoštor» i Organizacionog odbora «Bodrog festa».

Koristimo ovu priliku da saopštimo da ćemo ovaj, kao i sve slučajeve neprofesionalnog postupanja policijskih službenika, u potpunosti sankcionisati i nadamo se da pojedinačni događaji neće zaseniti profesionalan rad i sve napore Policijske uprave kao servisa građana.

Izvor: Radio Apatin

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Promijenjeno od Ace (16.08.2011 u 01:52 sati)
zoric je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:52


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije