Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 11.10.2011, 00:01   #11
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

hmmmmm to se i meni desavalo, to ces uraditi tako sto ces ici na media i gdje su one protekcije, npr hdd protect,ssd-u protect, autoload (ugl. gdje imaju oni strihirici sa kockicama, e nadji tu ja mislim da se zove autoload njega ODstrihiraj) i spremi i mirna bosna Taj sam ja problem neki dan rijesio kod sebe na sintu... Da ne ides non stop u sound mode, pa record, pa cekas da ti se ucitaju pcm,semplovi... itd itd... sretno P.s. sve je dobro cim iz rama ne pucketa ne krci, dobro je uvijek ostavi par megabajta na ramu slobodno... bar ja tako radim.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (11.10.2011 u 00:02 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 24.11.2011, 01:03   #12
Sasa82
Početnik forumacije!
 
Sasa82's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2011
Mjesto: Leskovac
Godina: 42
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: KORG PA3X Pro
Interesi: Elektronika-Serviser
Sasa82 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Sasa82 pošalji poruku preko MSN messengera Sasa82 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od g800 Pokaži Post
evo ovako malo ce zvucati neobicno ali upalio sam klavu krenuo prema sound modu da brisem sve sto ima, naravno opet je krenuo sa ucitavanjem onih pcm stvari kao sto sam to sinoc pokusavao jedno deset puta bez uspeha, pcm ucitavanje zavrsio, slucajno sam pogledao neki ritam i sve je na svome mestu kao da se nista nije desilo ??? nikakvo formatiranje brisanje semplova drumova i sta ja znam proradilo je sve kako treba, jedino me je strah da nece uskoro ram memorija da me napusti posto je pocelo ovako da me zeza, uglavnom hvala svima na pomoci nadam se da mi se ovo nece vise desavati
Ne boji se to ti je ne unistljiva klavijaturu,u svakom slucaju javi mi se ako ti zaskripi nesto tehnicki...Pozzzzz
__________________
Prosiravanje RAM-a i servisiranje muzickih instrumenata
Sasa82 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 08:32


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije