Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > DEMO > Demo snimci

Demo snimci Pravo mesto da postavite svoj demo...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 12.12.2012, 16:06   #511
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala momci na rijecima pohvale Doslo vrijeme da se sprema za svatove uvecer sa bandom, pa ne moze samo Sumadija
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 12.12.2012, 21:43   #512
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pazi vamo sad...
Malo si solo zapetljao al ne uzimam za zlo kao Dalmatinac, štoviše svaka čast na pothvatu još 3 puta max. i pjesma je za na ploču. Onda dalje. Ovo je nisko. Ne moraš sad iz C ko čika Oliver al neki A je skroz O.K i na kraju da ti mlatnem po meni jedini minus na ritam. Izgleda kao neki tupavi i mršavi ritam iz samih početaka Korga. Jedan najprostiji 8 beat (fabrički) iz Yamahe je pitomiji i dosta topliji od ovoga. Za ovu pjesmu njega obavezno uzmi i nema greške.
Eto, ne zamjeri, ništa loše nisam htio s ovim komentarom. Slušam te od kad sam došao ovdje kao i mnoge druge i vidim da si mačak tako da tu nema diskusije.
Odo sad...
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2012, 00:49   #513
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala, jebiga on je tvoj komsija, tako da si kompetentan Samo mi reci kako se tocno zove yamahin tvornicki ritam na koji mislis da ga preradim?
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2012, 16:14   #514
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 38
Postovi: 789
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Kod mene se zove 8beat ali sam mu ja neke dijelove maknuo kako je meni odgovaralo. Vrni se u download u ritmove za Yamahu pa skini šta sam postavio. Krije se pod imenom "Zora bila".
smuchac je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2012, 16:32   #515
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Lepo pevas,lepa boja glasa! Odlicno!

Jedina sugestija- zamenio bih dobos (Dmx Sonor DK ?) zvuci kao tacka-rim shot... stavio bih neki prirodniji... Moje misljenje- ne mora da se uvazi ,naravno

Pozdrav!
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja
Vex je offline   Reply With Quote
Star 13.12.2012, 18:25   #516
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Imaš ugodan glas, još malo ispeglati dijelove i bit će super. Meni ne smeta što je niži tonalitet od originala jer u svim lagama zvuči dobro.
Primjedba ide na ritam s kojim sviraš. Postoje vrlo male oscilacije u aranžmanu ritma između kitica i refrena. Recimo, čuje se puni doboš tijekom cijele pjesme. Zato izvedba nema dinamike. U setu koji sam postavio za T3 i T4 imaš originalan ritam za Cesaricu, zove se Croatia1. Postoje i registracije u tom setu baš za tu pjesmu i mislim da ćeš uz ovo zvučati mnogo bolje.
casper je offline   Reply With Quote
Star 14.12.2012, 04:08   #517
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala momci na sugestijama, Vex, u pravu si za taj dmx sonor, dobos je malo cudan, ali je jak i konkretan sto mi je najbitnije, ali svakako cu to mijenjat. Casper, nisam ni znao da si stavio set, moracu to vidit
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 14.12.2012, 08:16   #518
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druze Dell kao sto sam vec jednom rekao svidja mi se kod tebe sto si talentovan i za sviranje i pjevanje.Vjeruj mi to ce ti pomoc da nadmasis sve svoje sposobnosti,jer to ti je dar od boga i iskoristi to,to nije od boga dobio svako,vec samo izabrani kao sto smo ja i tiTi si jos mlad i dobro si vec do sada napredovao i sve si bolji i bolji,nadam se da ce tako i ostati,da vjezbas dalje,a ne da ti se desi kao meni...Cim sam poceo da radim,a jos gore kad sam upoznao ovu moju,visio na njoj non stop kao da ce da pobjegne, bacio muziku u 3 plan i sve vise manje i manje vjezbao..A znas onu staru poslovocu.Pitace starost gdje je bila mladost hehe.Super druze samo nastavi tako dalje pravo dobro ti radi yamaha..pozz

Promijenjeno od zeljko (14.12.2012 u 08:20 sati)
zeljko je offline   Reply With Quote
Star 14.12.2012, 11:00   #519
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nisam ga ja pravio, samo sam ga postavio na download. Između ostalog ima registracija i style za Cesaricu, a set je napravljen od strane Yamahe i dolazi uz kupovinu klavijature.
casper je offline   Reply With Quote
Star 14.12.2012, 15:32   #520
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Aha, jel mozes postavit link do fajla?
Zeljko, ti si onda ko Zikin pokojni deda Ludi Milojko, kad su ga ozenili za Djurdjicu, tri dana nije silazio s nje Hvala na pohvalama
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:38


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije