Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.10.2010, 19:15   #41
korg forever
Početnik forumacije!
 
korg forever's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.10.2010
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Pa500
korg forever befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Jedno 7-8 razred, Novi sad, 4 krigle od pola litre piva, kuci krevet na sprat, zemlja se okrece, a majka govori umri stoko balava, a ja sa visine pokusavam da pogodim lavor za povracanje!!!! Grozno
korg forever je offline   Reply With Quote
Star 03.10.2010, 10:27   #42
jazo1981
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.10.2008
Mjesto: wien
Postovi: 31
Downloads: 110
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: em 2000
Interesi: sviranje
jazo1981 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Rotes Gesicht

pa kod mene nije bio slucaj prvo pijanstvo,vec negdje sto i prvo..
sa 14 sam poceo pomalo iskusavat,ali to nije ostalo u pamcenju ko jedna betonaza,kad sam imao oko 18..
bila je nedjelja,kasna jesen vrijeme trulo,onako bezveze,magla..itd..
sastali se kod prijatelja,tak malo da zasviramo na 2 kljave,2 tri sata..
skupi se mala ekipica,i tako malo zamezili,malo vina nista previse docekali cca 7 navecer, i da podjemo malo vanka..
na pice..
bio neki party pica sjecam se tequilla i mentol,zestoko pice,za mladice..
i startamo mi po tome,na casice,jedna, dvije,treca...petnaesta,i tu nam ponestane para,a ovaj jedan imao neku nokiu mislim 5130 bila skup mobitel prije 12,13 godina i kaze idemo ga popit..i dobijemo u disku 2 litre tequille i litru mentola..
od tog trena,ne sjecam se nista, samo znam,jer su mi drugi rekli da sam hodao ko fliper kugla okolo..
kad su vidjeli da nema od mene nista,odveli me kuci,ostave kod vrata,pozvonili i bjez...
stari me spremio u krevet,sa jednom kantom kraj kreveta,a stara drugi dan 2 sata jezikove juhe odrzala..
muke na zeludac i glavu nije bilo,jer u to vrijeme,dosta sam treniro i forma je bila ok,ali me malo prevarila kolicina..hehehe..
jazo1981 je offline   Reply With Quote
Star 03.10.2010, 15:08   #43
Nemanja88
Drugar foruma
 
Nemanja88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.05.2010
Mjesto: Chicago, IL
Postovi: 76
Downloads: 74
Uploads: 14
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Dallape Organtone, Korg Pa700, Yamaha DX-11, Casio CZ-101
Nemanja88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Meni su secanja toliko izbrisana, da stvarno ne znam kada sam se prvi put napio, ali stvarno... Pivo pijem bukvalno od malena, posto je moj pokojni deda pio po jedan "zidarac" dnevno - pod obavezno, pa mi je vec sa 5-6 godina sipao u casu po malo. Ali stvarno ne znam kada sam se bas onako prvi put odvalio, najverovatnije neki 5. ili 6. razred... A da me neko pita koliko sam se puta napio - e, to je vec misterija . Samo znam da vinjak vise ne pijem (makar ne u kombinaciji sa pivom), lozu i pivo i dalje mogu da mesam (proverio preksinoc), crno vino ne volem (kao ni crno grozdje), al' zato spricer izuvam, kao i kleku, a i mastiku, i Manastirku... Sljivu vise ne pijem (od preproslog leta, popio 4-5 piva, pa oko 1.3l sljive, pa jos 2 piva, i zablokirao ceo, 3 dana nisam znao dal' sam mrtav ili ziv), a i ne treznim se Schweppes Tonic Water-om (muka mi je i kad ga pomirisem). Vodku nikada nisam pio cistu, vec uvek u kombinaciji sa borovnicom, guaranom i sl. Vise sam sa "seljacke" varijante - domaca rakija, belo vino, pivo, a kad bas moram da budem kulturan, onda popijem Johnny Walker Red ili Black, naravno sa ledom. Inace, ne znam od cega se sve nisam opio i sta sve nisam probao, pa cak i Vermut, razne Brendije, likere, i ostala cuda... Sto bi reko moj ortak "Nije vazno sta se pije - vazno je da se preteruje" .


Inace, mozda je bolje da se tema zove "Od cega ste se poslednji put napili", posto nam uglavnom dotle seze secanje... Ili "Kada ste poslednji put bili trezni", tako nesto ...
Nemanja88 je offline   Reply With Quote
Star 03.10.2010, 15:50   #44
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

vidis Nemanja, nije losa ideja, posto najcesce od zadnjih puta kad se napijemo odlucimo da "od sutra ne pijemo" moje zadnje ozderavanje je bilo prije neka 3 tjedna, petkom mi u gradu, a sutradan svatovi. Inace ne podnosim alkohol, ali popio sam neke dvije pive 0.3 -ce u gradu i kontao dosta. Ali navukose me prijatelji, ajmo kod "Ljube" u kafanu. I odem ja, kontam popicu colu i palim kuci na spavanje. I tamo zateknemo jednu nasu ekipicu i samo krecu ture loza. Samo jedna, ae druga, mozes i trecu, cetvrta i peta. Kako sam se ja slagirao tada Bio sam svjestan svega, ali osjecaj koda sam sanjao, samo me nosalo. A ovaj moj najbolji prijatelj koliko se "puk'o" razbio city light reklamu (da da predizbornu ) Legnem tad oko 4 sata da spavam i probudim se u 9 ne mogu od muke da spavam, uhvati me neka nenormalna glad, te pojedem 2 jaja na ko i 4 hrenovke (virsle). I nakon pola sata me uhvati tolika muka od toga sto sam pojeo da sam svako 5 minuta u wc-u rigao (samoincijativno) dok nisam zadnji komad povratio. I nazovem gitaristu da kazem da ne mogu u svatove, jer sam bolestan. I gitarista me zove poslije i nagovara da uzmem tabletu neku, jer smo tu u gradu u svatovima (po danu) i ako budem lose da ce me vratiti. I sreca pa sam se nekako oporavio, jer bi bio siromasniji za mnoooogo mnogo para od baksisa
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 10.10.2010, 22:42   #45
Jokerski
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.08.2010
Postovi: 28
Downloads: 22
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Jokerski befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne se secam sta tocno se desilo, jer mesec dana u 19xx i nekoju znam da se nisam mogo rehabilitirati
Jokerski je offline   Reply With Quote
Star 10.10.2010, 23:16   #46
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ljeto, prvi srednje, jack daniels, popio pola boce i zavrsio u hitnoj. P.s. bljak, dan danas kad pomirisem jackie, muka mi, nisam bio dobar 7 dana poslje prvog pijanstva
mirandess je offline   Reply With Quote
Star 04.06.2011, 12:55   #47
Tomo007
Drugar foruma
 
Tomo007's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.06.2011
Mjesto: Osijek
Postovi: 54
Downloads: 109
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 9 puta u 9 Postova
Instrumenti: Harmonika
Tomo007 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ziva muzika, vino
Tomo007 je offline   Reply With Quote
Star 28.06.2011, 00:37   #48
juvet
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.05.2007
Postovi: 4
Downloads: 69
Uploads: 13
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
juvet befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

..osnovna škola....sunce+toplo pivo= jako loš provod i lelujav dolazak kući
juvet je offline   Reply With Quote
Star 01.07.2011, 17:19   #49
hrvoje81
Početnik forumacije!
 
hrvoje81's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.07.2011
Mjesto: Svicarska
Postovi: 22
Downloads: 20
Uploads: 7
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Triton Extreme
Interesi: Glazba, Ribolov
hrvoje81 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

14 godina, domaca rakija... mislio da je voda pa potegnuo...
hrvoje81 je offline   Reply With Quote
Star 05.07.2011, 02:39   #50
Mario_mo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.12.2010
Postovi: 26
Downloads: 26
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
Mario_mo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

za svoj 16. rodjendan ... jesam i prije toga pio, ali nikad ne da nisam znao za sebe... ugl. radi neke cure litar votke sam samcat... znam da sam izgubio sutradan 4 kg...
Mario_mo je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 15:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije